🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / Útulek Tibet z.s.

Útulek Tibet z.s.

Pomáháme pejskům, kočičkám i jiným zvířatům v nouzi. Hledáme pro ně domov, nebo jim sami domov nabízíme. Zachraňujeme je, léčíme, krmíme a ze všech sil se snažíme, aby našli někoho, kdo je bude milovat jako my.

V našem “malém” soukromém azylu máme přes sto kočiček, 10 pejsků (především starších či handicapovaných), ale i prasátka, ovce nebo slepice.

Naše občanské sdružení vzniklo v roce 2007. O měsíc později jsme koupili řadový dům u Bučovic (asi 30 km od Brna), ve kterém dříve bývala chovatelská stanice. Velkou část domu i venkovních prostor bylo potřeba zrekonstruovat, protože uplynulých 10 let dům sloužil pouze jako domov pro starší manželský pár. Postupně jsme vbudovali ošetřovnu, karanténu, kočičí pokojíky a voliéry, chlívky a stáje.

V samotném domě bydlíme společně s našimi psími svěřenci, v ostatních místnostech podél celého dvora se nachází ubikace pro kočky a koťata, karanténa a ošetřovna. Také tu mají své místo prasátka, a vzadu na zahradě ovečky, kravičky a slepice. Celý útulek nám v chodu pomáhají udržovat dobrovolníci, kterým tímto moc děkujeme.

Věříme, že zmírníme utrpení zvířecích kamarádů v našem okolí. V malém, ale pořádně! Fungujeme z vlastních příjmů a darů vás i větších společností. Naše činnost je bez nároku na odměnu. Proto jsme moc rádi, když naši snahu podporujete a pomáháte nám, ať už finančně, materiálně nebo tím, že přicházíte a pracujete s námi.

Jsme držiteli Osvědčení o odborné způsobilosti pro odchyt toulavých a opuštěných zvířat a zacházení s nimi, včetně péče o ně v útulcích pro zvířata, a pro sběr a neškodné odstraňování kadáverů zvířat v zájmovém chovu, Veterinární univerzita v Brně. Dne 31. 3. 2008 jsme také získali písemné Rozhodnutí o povolení k výkonu veterinární asanační činnosti Krajskou veterinární správou.

Odkaz na web: https://www.utulektibet.cz

Děkujeme, že s námi pomáháte.