💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete.

Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci.
Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Pomoc útulkům / Útulek Tibet z.s.

Útulek Tibet z.s.

Útulek Tibet, ležící v Jihomoravském kraji, pomáhá psům, kočkám i hospodářským zvířatům v nouzi. Pro zvířata zabezpečí jak jejich záchranu, tak i případnou léčbu a následnou péči. Útulek Tibet z.s. jsme vybrali společně s nadačním fondem Staň se srdcařem a jsme rádi, že jsme mohli podpořit organizaci, kterou vedou lidé se srdcem na správném místě. 
 
V online sbírce, která probíhala od 01.03.2020 do 31.03.2020 se díky vám, našim štědrým zákazníkům, vybralo 46.253 Kč. My jsme tuto částku zdvojnásobili a darovali tak útulku Tibet 92.506 Kč
 
Předání daru se uskutečnilo v září 2020 a kromě Anety Parris z nadačního fondu Staň se srdcařem se ho zúčastnila i bývalá finalistka Miss 2008 Kačka Lébr. 
 
Pokud byste se i vy chtěli zapojit, vedle finanční nebo materiální pomoci ocení i pomoc na statku. Můžete vzít třeba kolegy z práce a domluvit se s provozovateli statku na netradičním teambuildingu. Čekat na vás bude úklid voliér, chlívků, nebo péče o samotné svěřence. 
 
Z celého srdce děkujeme všem, kteří s námi pomáhají. 
 
Tým Super zoo

Pomáháme pejskům, kočičkám i jiným zvířatům v nouzi. Hledáme pro ně domov, nebo jim sami domov nabízíme. Zachraňujeme je, léčíme, krmíme a ze všech sil se snažíme, aby našli někoho, kdo je bude milovat jako my.

V našem “malém” soukromém azylu máme přes sto kočiček, 10 pejsků (především starších či handicapovaných), ale i prasátka, ovce nebo slepice.

Naše občanské sdružení vzniklo v roce 2007. O měsíc později jsme koupili řadový dům u Bučovic (asi 30 km od Brna), ve kterém dříve bývala chovatelská stanice. Velkou část domu i venkovních prostor bylo potřeba zrekonstruovat, protože uplynulých 10 let dům sloužil pouze jako domov pro starší manželský pár. Postupně jsme vbudovali ošetřovnu, karanténu, kočičí pokojíky a voliéry, chlívky a stáje.

V samotném domě bydlíme společně s našimi psími svěřenci, v ostatních místnostech podél celého dvora se nachází ubikace pro kočky a koťata, karanténa a ošetřovna. Také tu mají své místo prasátka, a vzadu na zahradě ovečky, kravičky a slepice. Celý útulek nám v chodu pomáhají udržovat dobrovolníci, kterým tímto moc děkujeme.

Věříme, že zmírníme utrpení zvířecích kamarádů v našem okolí. V malém, ale pořádně! Fungujeme z vlastních příjmů a darů vás i větších společností. Naše činnost je bez nároku na odměnu. Proto jsme moc rádi, když naši snahu podporujete a pomáháte nám, ať už finančně, materiálně nebo tím, že přicházíte a pracujete s námi.

Jsme držiteli Osvědčení o odborné způsobilosti pro odchyt toulavých a opuštěných zvířat a zacházení s nimi, včetně péče o ně v útulcích pro zvířata, a pro sběr a neškodné odstraňování kadáverů zvířat v zájmovém chovu, Veterinární univerzita v Brně. Dne 31. 3. 2008 jsme také získali písemné Rozhodnutí o povolení k výkonu veterinární asanační činnosti Krajskou veterinární správou.

Odkaz na web: https://www.utulektibet.cz

Děkujeme, že s námi pomáháte.