🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

🎁 Využijte víkendovou SLEVU 15 % na váš nákup na e-shopu a prodejnách. více informací

V pondělí 28. září mají naše prodejny z důvodu státního svátku zavřeno.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Vánoční strom

VÁNOČNÍ STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Konečný výsledek:

3 183 115 Kč


pro opuštěná zvířátka ze 101 útulků po celé České republice. (Seznam útulků)

 

 

Na podporu opuštěných zvířátek zorganizovaly prodejny chovatelských potřeb Super zoo sbírku. Ve spolupráci s nadačním fondem Staň se srdcařem vybraly 101 psích a kočičích útulků, s místem působnosti v blízkosti prodejen, do kterých putoval výtěžek sbírky, zboží v hodnotě 3 183 115 Kč. Sbírka probíhala od 18.11. do 31.12.2019 v 87 prodejnách Super zoo, které fungovaly jako sběrná místa.

 

Zástupci jednotlivých útulků předem vybrali zboží, které zvířata potřebují, a zákazníci ho pak mohli zakoupit v prodejně Super zoo jako vánoční dárek pro útulek ve svém okolí. Zákazníci tak podpořili zvířátka, která sami můžou v útulku navštívit. „Ne vždy je možné krmit zvířátka z útulku levnými granulemi nebo konzervou. V útulcích jsou často zvířátka nemocná nebo mají speciální dietní potřeby. Žijí ve větším počtu pohromadě a riziko nákazy nemocí je pro ně větší než u zvířátek žijících v rodinách a kvalitní strava je pro ně velmi důležitá,“ říká Aneta Parris, ředitelka nadačního fondu Staň se srdcařem. „Proto jsem velmi ráda, že nás ke spolupráci na vánoční sbírce pro útulky oslovil právě prodejce chovatelských potřeb Super zoo. Jejich zkušení a profesionální zaměstnanci prodejen vždy doporučili zákazníkovi vhodné krmivo nebo poradili s výběrem kvalitního vodítka či pelíšku. Pejsci a kočičky tak dostali přesně to, co je pro ně nejlepší.“

 

Rozvoz vybraných dárků do pražských útulků zařizovala kurýrní služba DoDo, která tak rozvezla 76 kg pamlsků, 520 kg masa, 200 kg podestýlky pro drobné hlodavce a hračky, vodítka, pelíšky, misky a vitamíny. „Jsme rádi, že se můžeme zapojovat do takovýchto dobročinných akcí. Prvotním impulzem ke spolupráci se Super zoo byl náš kurýr Lukáš, který je ve svém volném čase dobrovolníkem v útulcích a problematikou opuštěných zvířat se zabývá dlouhá léta. Již dříve sám přišel s nápadem na kampaň na pomoc útulkům, kterou jsme uspořádali opakovaně na našich sociálních sítích a Lukáš vybranou pomoc od DoDo zákazníků osobně a ve svém volném čase rozvezl do útulků. Máme radost, že naši zaměstnanci se dokážou nadchnout pro dobrou věc.“ říká Jana Hejnicová, marketingová manažerka DoDo.

Prodejce chovatelských potřeb Super zoo vybral na útulky celkově již přes 10 milionu korun a pokračuje v další podpoře opuštěných zvířátek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotky z předání najdete na našem Facebooku nebo na #VanoceProUtulky

Děkujeme, že s námi pomáháte.