0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Vánoční strom

Vánoční strom splněných přání na prodejnách Super zoo

Třetí ročník vánoční sbírky pro útulky probíhal na více než 100 prodejnách chovatelských potřeb Super zoo od 18.11.2020 do 31.12.2020. V rámci sbírky jsme společně podpořili 107 psích a kočičích útulků z celé České republiky.

Konečný výsledek vánoční sbírky: 3 877 450 Kč

Ve spolupráci s nadačním fondem Staň se srdcařem jsme vybrali kočičí a psí útulky s místem působnosti v blízkosti našich prodejen. Zákazníci tak mohli podpořit organizace, které znají, sami je navštěvují nebo dokonce dali domov mazlíčkovi z daného útulku. 

Co o vánoční sbírce říká Aneta Parris, zástupkyně Nadačního fondu Staň se srdcařem?
“Máme obrovskou radost, že je sbírka rok od roku úspěšnější. Stromy splněných přání plní svůj účel a pomáhají více než 100 útulkům po celé ČR! Většina útulků bojuje s nedostatkem financí, je zcela závislá na darech a sbírky, které pořádáme se Super zoo, jsou proto obrovskou pomocí,”

“I když si hodně lidí myslí, že je jedno, co zvířata v útulcích ´konzumují´, opak je pravdou. Spousta zvířat má kvůli věku, různým operacím nebo špatným stravovacím návykům zdravotní problémy, proto pro ně nejsou vhodné tzv.marketovky. Tímto děkujeme prodejnám Super zoo a jejím zaměstnancům, kteří doporučí svým zákazníkům vhodné a kvalitní krmivo nebo potřeby, které daný útulek rád využije. Doufáme, že Super zoo otevře ještě více prodejen, abychom příští rok mohli společně podpořit ještě více útulků..:)”

 

Nejštědřejší byli zákazníci na prodejně v Opavě, kde věnovali podporovanému útulku přes 260 823 Kč. To si můžete představit například jako 2 250 kg granulí, 400 kg masových konzerv a 125 kg pamlsků. Nezapomněli jste darovat ale ani antiparazitika, vodítka, misky nebo vitamíny. 

Všechny sbírky už jsou nyní předané do útulků a jejich obyvatelé tak mohou oslavit své druhé Vánoce. 

Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili a obdarovali tak zvířátka, která na svůj domov teprve čekají. 
Seznam obdarovaných útulků naleznete zde.