🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

Sezóna klíšťat je tady! Jak chránit své mazlíčky se dozvíte v této přehledné sekci.

👉 Aktuální situace ohledně prodeje živých zvířat na prodejnách. Čtěte zde.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / PES nejvěrnější přítel, z.s

PES nejvěrnější přítel, z.s

O sbírce

Spolek PES nejvěrnější přítel, z.s. je nezisková organizace, která byla založená v roce 2015 na bázi dobrovolné činnosti. Začínali jsme jako menší parta bláznivých a zapálených pejskařů, která se snaží pomáhat všem pejskům, kteří potřebují pomoct. Postupně se k nám přidalo spousta úžasných lidí a vytvořil se tak tým motivovaných lidí. Společnými silami zachraňujeme týrané, odložené, staré a nemocné pejsky. Zabezpečujeme jim veterinární péči a kvalitní krmení. Poskytujeme pejskům dočasný domov, dokud jim společnými silami nenajdeme nový vhodný domov.

Plníme naše vize a plány. Spolek PES nejvěrnější přítel, z.s. buduje Azyl pro zachráněné psy. V současné době máme všechny naše svěřence v dočasných péčích, ale spoustu pejsků, kteří potřebují zachránit, není možné umístit do bytu nebo potřebují speciální péči. Uvítáme jakoukoliv pomoc: finanční, materiální, hledání sponzorů a samozřejmě i dobrovolníky, kteří pomohou s úklidem a následnou výstavbou. Čeká nás spoustu práce, hodiny odklízecích brigád, ale my věříme, že společnými silami naplníme náš sen a vybudujeme úžasné místo pro pejsky.

Provoz spolku a veškeré náklady s tím spojené jsou kompletně financované z dobrovolných příspěvků a darů. Všechny příspěvky a hospodaření s těmito dary lze sledovat na transparentním účtu spolku 222 666 000/2010.

Ukažme společně pejskům, že si zasloužíme takové věrné přátele, jakými umějí být. Podat pomocnou ruku může opravdu každý. Hledáme ochotné a spolehlivé lidi s velkým srdcem.
Pokud Vám tedy osud pejsků v nouzi není lhostejný, přidejte se k nám a pomáhejte s námi.
web: https://www.pesnejvernejsipritel.cz/

Fotografie z projektu PES nejvěrnější přítel, z.s