💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv.

Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci.
Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Pomoc útulkům / PES nejvěrnější přítel, z.s

PES nejvěrnější přítel, z.s

Ne všichni mazlíčci mají v životě štěstí na láskyplné páníčky, a proto jsme opravdu rádi, že jsme mohli společně s vámi v únorové online sbírce podpořit spolek PES nejvěrnější přítel, který zachraňuje týrané pejsky z celé ČR. Organizace dosud všechny zachráněné psy umisťovala do dočasných péčí ke svým dobrovolníkům, bohužel už jim ale přestaly stačit kapacity, a tak se rozhodli, že si postaví svůj vlastní azyl.

Pro azyl zakoupili dům ve Všetatech u Rakovníka již před 2 lety. Jeho pořízení z velké části financovala sama zakladatelka spolku, avšak na kompletní přestavbu už její finanční zdroje nestačí. Pro nový azyl je totiž v plánu zázemí pro správce, 4-5 venkovních zděných kotců, karanténa, veterinární místnost, ale také třeba školící centrum. Budou zde moci přijmout až 20 pejsků, pro něž bude organizace následně hledat nové milující majitele. Když se podaří všechny plány zrealizovat, v budoucnu bude azyl finančně plně soběstačný a nebude muset spoléhat jen na sponzoring a finanční dary.

Když jsme se o projektu dozvěděli, nemohli jsme jinak než pomoci. V naší online sbírce zákazníci Super zoo společně přispěli krásnou částkou 52 696 Kč! A my jsme tuto částku, jak už je naším dobrým zvykem, zdvojnásobili na 105 392 Kč a předali organizaci společně s Anetou Parris z nadačního fondu Staň se srdcařem. Patronkou sbírky byla redaktorka Lucie Šaléová, kterou můžete znát z pořadu „Lucie, postrach celebrit“. Lucii osud opuštěných pejsků není lhostejný a právě proto nedávno dala nový domov pejskovi z útulku.

Opět bychom chtěli poděkovat všem, kdo se do této sbírky zapojili a díky jejichž štědrosti jsme mohli pomoci tam, kde je potřeba! 

P.S.: Pokud vám tato naše sbírka unikla a rádi byste se také zapojili do pomoci při výstavbě nového azylu, přispět můžete právě teď na Doniu.

pes-nejvernejsi-pritel - Foto 10
pes-nejvernejsi-pritel - Foto 11
pes-nejvernejsi-pritel - Foto 12
pes-nejvernejsi-pritel - Foto 13
pes-nejvernejsi-pritel - Foto 14
pes-nejvernejsi-pritel - Foto 15

O sbírce

Spolek PES nejvěrnější přítel, z.s. je nezisková organizace, která byla založená v roce 2015 na bázi dobrovolné činnosti. Začínali jsme jako menší parta bláznivých a zapálených pejskařů, která se snaží pomáhat všem pejskům, kteří potřebují pomoct. Postupně se k nám přidalo spousta úžasných lidí a vytvořil se tak tým motivovaných lidí. Společnými silami zachraňujeme týrané, odložené, staré a nemocné pejsky. Zabezpečujeme jim veterinární péči a kvalitní krmení. Poskytujeme pejskům dočasný domov, dokud jim společnými silami nenajdeme nový vhodný domov.

Plníme naše vize a plány. Spolek PES nejvěrnější přítel, z.s. buduje Azyl pro zachráněné psy. V současné době máme všechny naše svěřence v dočasných péčích, ale spoustu pejsků, kteří potřebují zachránit, není možné umístit do bytu nebo potřebují speciální péči. Uvítáme jakoukoliv pomoc: finanční, materiální, hledání sponzorů a samozřejmě i dobrovolníky, kteří pomohou s úklidem a následnou výstavbou. Čeká nás spoustu práce, hodiny odklízecích brigád, ale my věříme, že společnými silami naplníme náš sen a vybudujeme úžasné místo pro pejsky.

Provoz spolku a veškeré náklady s tím spojené jsou kompletně financované z dobrovolných příspěvků a darů. Všechny příspěvky a hospodaření s těmito dary lze sledovat na transparentním účtu spolku 222 666 000/2010.

Ukažme společně pejskům, že si zasloužíme takové věrné přátele, jakými umějí být. Podat pomocnou ruku může opravdu každý. Hledáme ochotné a spolehlivé lidi s velkým srdcem.
Pokud Vám tedy osud pejsků v nouzi není lhostejný, přidejte se k nám a pomáhejte s námi.
web: https://www.pesnejvernejsipritel.cz/

Fotografie z projektu PES nejvěrnější přítel, z.s