Extra sleva 20 % na vaše nákupy. Zadejte kód Blackfriday více informací o akci zde.

 Extra sleva 20 % na vaše nákupy. Zadejte kód Blackfriday více informací o akci zde.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Vyhodnocení vánoční sbírky pro útulky

Vyhodnocení vánoční sbírky pro útulky

Možná si ještě vzpomínáte na vánoční nákupy. Pokud jste zavítali k nám, v prodejně ležela hromada pytlů, konzerv a hraček pod vánočním stromečkem. Pořádali jsme totiž sbírku pro útulky s opuštěnými zvířátky. A přispět do sbírky jste mohli také Vy. Většina sbírek již byla předána. Zvířátka měla neskutečnou radost z toho, kolik dárků na ně čekalo.

Sbírka putovala opuštěným pejskům a kočičkám z místních útulků. Přispět jste mohli opravdu čímkoliv. Ať už koupit něco u nás na prodejně nebo donést hračku, deku a pelíšek z domova. Celkem jsme společně podpořili více než 40 útulků po celé ČR. Je opravdu náročné vyčíslit sumu, která by určila hodnotu předaných dárků. My jsme se o to pokusili a několikrát nám vyšlo opravdu krásné číslo:

639 000 Kč

Kde jsme vybrali nejvíce? Nejštědřejší zákazníky měly prodejny v Kladně a Hradci Králové. V obou prodejnách jsme vybrali dárky v hodnotě přes 40 tisíc korun. Štědří byli také zákazníci prodejen v Přerově, Hranicích a v Praze Čestlicích.

Chcete vědět, který útulek Vaše prodejna podpořila? Přinášíme Vám kompletní seznam prodejen s vánoční sbírkou. Stáhnout si jej můžete zde.

Pomáháme také na e-shopu. Každý náš zákazník může přispět libovolnou částkou na podporovaný útulek. A my jeho částku zdvojnásobíme. Klikněte zde a dozvíte se více.

Všem, kteří přispěli, ze srdce děkujeme.