Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Život na Louce, z.s.

Život na Louce, z.s.

O sbírce

Když jsme se v našem životě ocitli zrovna v beznadějné situaci, zavolala si nás Louka, která se nám otevřela a poskytla nám domov. A tak se zrodila myšlenka. Myšlenka o svobodném a bezpečném místě, kde nejen my, ale i ostatní mohou růst, a stejně jako nám dala Louka sílu nalézt sebe samy, tu sílu dávat i jiným.

Naučili jsme se žít bez vody, elektřiny a dalších vymožeností dnešního světa.

Během těch pár týdnů jsme se rozrostli taky o zachráněné králíčky, kočičky, slepičky a kohoutka, prasátko, oslíka.

Na Louce tvoříme bezpečné místo pro zvířata. Aby se zde tyto bytosti nemusely bát o svůj život. Snažíme se jim nabídnout co nejpřirozenější život. Tím ukazovat lidem, že zvířata jsou vnímající bytosti, každé s jinou osobností přesně jako jsme my lidé. Dávat jim možnost na vlastní oči vidět prase nebo krávu, a dokonce si na ně i sáhnout. Chceme zachraňovat jejich životy z hal za vysokými betonovými zdmi, a dávat jim co největší možnou svobodu.

To je však jen jeden z projektů louky.

Záleží nám ale i na lidech a planetě, proto chceme lidi spojovat s přírodou, a se sebou samými. Ukázat jak snadněji a udržitelněji se dá žít. Chceme zde vytvořit místo, kam lidi mohou utíkat před vnějším světem a učit je novým věcem. Chceme, aby rostli, byli otevření a s tím jsme změnili společně celý svět, na soucitný svět.

Podpořit nás můžete finančně na našem transparentním účtu 280 190 104 3/2010 nebo nákupem našich výrobků na https://www.zivotnalouce.cz/obchod/. Děkujeme!

Jak můžete přispět na projekt Život na Louce, z.s.?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Fotografie z projektu Život na Louce z.s.