🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

🚚 Týden dopravy ZDARMAZbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci. 🚚

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Život na Louce, z.s.

Život na Louce, z.s.

Předání sbírky Život na louce

V září 2021 jsme na našem e-shopu uspořádali sbírku pro organizaci Život na louce, která vytváří bezpečné místo především pro hospodářská zvířata, jimž se snaží dopřát co nejpřirozenější život plný lásky a svobody. Nám se tento projekt opravdu zalíbil, a proto jsme rádi, že jsme se mohli na Louku nedávno vydat a vidět tento malý mírumilovný svět na vlastní oči. A samozřejmě jsme nepřijeli s prázdnou!

Ačkoliv jsme si pro příjezd na farmu Louka nevybrali zrovna slunečný den, slunce bylo přítomno všude kolem nás. Na zdejších zvířecích obyvatelích totiž bylo hned na první pohled vidět, že lidé, kteří se o ně starají, mají opravdu slunce v duši. Zachránili je totiž před životem plným hrůz ve velkochovech a v této činnosti neúnavně pokračují dál.

Zvířata i lidé na Louce žijí v míru a v souladu s přírodou. Snaží se o co největší soběstačnost, a proto elektrickou energii odebírají ze solárních panelů. V budoucnu plánují i potravinovou soběstačnost pěstováním vlastního ovoce a zeleniny. Nechtějí si ale jen tak žít ve svém malém ráji mimo okolní svět. V budoucnu by rádi začali s osvětou a zaměřili se na edukaci dětí ze škol z okolních vesnic. Již teď ale rádi u sebe přivítají kohokoliv, kdo se chce se zvířaty seznámit a dozvědět se o nich více. V současné době jich na farmě žije asi 70.

Záchrana zvířat a rozšiřování Louky ovšem něco stojí, a tak jsme opravdu moc rádi, že jsme společně s našimi zákazníky v září vybrali krásných 61 908 Kč, výtěžek sbírky jsme předali společně s Anetou Parris z nadačního fondu Staň se srdcařem a patronkou sbírky topmodelkou Denisou Dvořákovou. Míra lidské dobroty nás asi nikdy nepřestane udivovat, a to je jen dobře. Děkujeme, že jsme díky vám mohli této organizaci pomoci!

 

 

O sbírce

Když jsme se v našem životě ocitli zrovna v beznadějné situaci, zavolala si nás Louka, která se nám otevřela a poskytla nám domov. A tak se zrodila myšlenka. Myšlenka o svobodném a bezpečném místě, kde nejen my, ale i ostatní mohou růst, a stejně jako nám dala Louka sílu nalézt sebe samy, tu sílu dávat i jiným.

Naučili jsme se žít bez vody, elektřiny a dalších vymožeností dnešního světa.

Během těch pár týdnů jsme se rozrostli taky o zachráněné králíčky, kočičky, slepičky a kohoutka, prasátko, oslíka.

Na Louce tvoříme bezpečné místo pro zvířata. Aby se zde tyto bytosti nemusely bát o svůj život. Snažíme se jim nabídnout co nejpřirozenější život. Tím ukazovat lidem, že zvířata jsou vnímající bytosti, každé s jinou osobností přesně jako jsme my lidé. Dávat jim možnost na vlastní oči vidět prase nebo krávu, a dokonce si na ně i sáhnout. Chceme zachraňovat jejich životy z hal za vysokými betonovými zdmi, a dávat jim co největší možnou svobodu.

To je však jen jeden z projektů louky.

Záleží nám ale i na lidech a planetě, proto chceme lidi spojovat s přírodou, a se sebou samými. Ukázat jak snadněji a udržitelněji se dá žít. Chceme zde vytvořit místo, kam lidi mohou utíkat před vnějším světem a učit je novým věcem. Chceme, aby rostli, byli otevření a s tím jsme změnili společně celý svět, na soucitný svět.

Podpořit nás můžete finančně na našem transparentním účtu 280 190 104 3/2010 nebo nákupem našich výrobků na https://www.zivotnalouce.cz/obchod/. Děkujeme!

Jak můžete přispět na projekt Život na Louce, z.s.?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Fotografie z projektu Život na Louce z.s.