Vážení zákazníci, aktuálně probíhá technická odstávka e-shopu. Omlouváme se za vzniklé komplikace. Rádi vás uvítáme na našich prodejnách, kde provoz pokračuje bez omezení.

momentálně mimo provoz
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Kočky / Stelivo pro kočky / Ostatní / Kočkolit JRS Cats Best Original 40l

Kočkolit JRS Cats Best Original 40l

Hrudkující kočkolit s minimální spotřebou. Velmi dobře hrudkující a biologicky odbouratelná podestýlka nejen pro kočky, ale i králíčky a malé hlodavce. Hygienicky čistá, měkká a příjemná pro zobrazit celý popis
899 Kč
Běžné doručení na adresu
Pouze na osobní odběr
Osobní odběr na 45 prodejnách
ks
Množstevní slevy
při koupi 2 ks a více - 5 %
při koupi 3 ks a více - 10 %
Množstevní sleva: 0 Kč
Jsme autorizovaný prodejce
Značka: Cat´s Best
Katalogové číslo: 203-199

Hrudkující kočkolit s minimální spotřebou.

Velmi dobře hrudkující a biologicky odbouratelná podestýlka nejen pro kočky, ale i králíčky a malé hlodavce. Hygienicky čistá, měkká a příjemná pro tlapky.

Cat's Best Oko Plus je vyroben z přírodních rostlinných vláken. Díky tomu je možné likvidovat použitou podestýlku v toaletě, podobně jako toaletní papír. Při jeho použití strávíte minimum času úklidem kočičí toalety a snížíte až 3 x náklady.

Výrobek je až 3x úspornější než běžná podestýlka, neboť tekutiny jsou u podestýlky Cat's Best Oko Plus vázány v kapilárním systému přírodních rostlinných vláken mnohem efektivněji. Díky tomu je podestýlka Cat's Best Oko Plus mnohem úspornější ve spotřebě a tím i výrazně cenově výhodnější než mnohé jiné.

Cat's Best Oko Plus může zůstat v toaletě bez nepříjemného zápachu déle, díky efektivní absorbci pachu. Tím se redukují materiálové náklady a pracnost při čištění a naplňování toalety na minimum.

Podestýlka Cat's Best Oko Plus se skládá z pelet rostlinných vláken. Proto je mnohem lehčí a snáze se přenáší než srovnatelná minerální podestýlka. Ušetří Vám při své vysoké efektivitě hmotnost při přepravě a skladovací plochu. "Kompostovatelný" a "biologicky odbouratelný" není totéž! Podestýlka je v současné době jediná hrudkující podestýlka, která má obě tyto vlastnosti současně. Proto můžete obsah Vaší kočičí toalety vyhodit na kompost nebo do popelnice na bioodpady.

Materiál Dřevovláknitých
Stáří kočky Starší kočka
Dospělá kočka
Kotě
Typ steliva Hrudkující
Vůně Bez vůně

Vaše recenze

Průměrné hodnocení: 4.2
Hodnotilo již 348 zákazníků.
 • Milan, dne 11. 3. 2021 5.0

  “OK„

 • Michaela Kosinova, dne 15. 2. 2021 1.0

  “Toto stelivo používám již roky,ale teď mi přijde hrubé,nevoní dřevem jako dřív a nehrudkuje.Vynýší se mnohem víc než dřív. Nevím jestli je to jen špatná várka,ale změnili jméno a od té doby to není nic moc.Přestávám kupovat.„

 • Anna-Marie Srkalová, dne 10. 2. 2021 5.0

  “Jinou značku steliva už nikdy!„

 • Karin G. , dne 10. 1. 2021 5.0

  “Používám jej už více než tři roky pro králíka. Spokojenost. „

 • Petra Nelesovska, dne 8. 1. 2021 1.0

  “Po přečtení recenzi jsem to brala jako jasnou volbu a objednala ten největší pytel. Za mě neskutečne zklamání a nikdy více. vůbec to nedělá pěkné kuličky jako například Brit exelent (ke kterému se okamžitě vracím),hovínka to vůbec neobalí,kočky to vynáší na packach po celém bytě a o tom smradu ani nemluvím. Kdyby to bylo cokoliv jiného, řeknu že jsem koupila vadný kus. Ale tohle je hrůza„

Vložit hodnocení produktů

Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Hodnocení: *
Komentář: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

Nevíte, jaké vybrat zboží? Poradíme vám!

321 000 180

(momentálně mimo provoz)
Napište nám e-shop@superzoo.cz
Péče o zákazníky
Péče o zákazníky
Produktový specialista