Veterinární diety pro kočky Stáří kočky: Dospělá kočka
Podkategorie
Zobrazit produkty podle značky
Nejprodávanější
Parametrický filtr
- Hodnocení 100% 6
- Hodnocení 80% 1
- Hodnocení 60% 0
- Hodnocení 40% 0
- Hodnocení 20% 0
- Bez obilovin (Grain Free) 1
- Hovězí maso 2
- Hrášek 1
- Jehněčí maso 1
- Kachní maso 2
- Krůtí a krocaní maso 2
- Kukuřice 2
- Kuřecí játra 2
- Kuřecí maso 27
- Kuřecí moučka 1
- Losos 6
- Maso 4
- Minerály 1
- Mléko/mléčné výrobky 2
- Mořské ryby 2
- Obiloviny 15
- Ovoce 4
- Rýže 3
- Sušené mléko 1
- Telecí maso 1
- Tuňák 1
- Vejce 8
- Vepřové maso 5
- Zelenina 1
- Hills kapsičky 10/2026 5
- PD Fel c/d Mul Ckn 8kg bg 1
- Hills 2+1 ZDARMA 9
- PD Feline c/d Urinary Stress Chicken 8kg 1
- Hill's Prescription Diet k/d Péče o ledviny krmivo pro kočky s kuřetem 8 kg 1
- Mezinárodní den zvířat chovatelé 49
- Mezinárodní den zvířat 49
- Hill's Prescription Diet i/d Péče o trávicí systém krmivo pro kočky s kuřetem 8 kg 1
- Kup více, zaplať méně 29
- PD Fel c/d Uri Strs+Meta 8kg bg 1
Vybrané filtry
Produkty v kategorii Veterinární diety pro kočky
Kapsička Hill's Prescription Diet i/d Feline Chicken 12x85g
Původní cena
559 Kč
Cena
475 Kč
Sleva
15 %
% Kup více, zaplať méně
Kapsička Kattovit Niere/Renal kuře 85g
Původní cena
32 Kč
Cena
27 Kč
Cena za 100 g: 37,6 Kč
Sleva
15 %
% Kup více, zaplať méně
Kapsička Kattovit Gastro kuře/rýže 85g
Původní cena
32 Kč
Cena
27 Kč
Cena za 100 g: 37,6 Kč
Sleva
15 %
% Kup více, zaplať méně
Kapsička Kattovit Urinary kuře 85g
Původní cena
32 Kč
Cena
27 Kč
Sleva
15 %
% Kup více, zaplať méně
Kapsička Hill's Prescription Diet c/d Multicare s lososem 12x85g
Původní cena
559 Kč
Cena
475 Kč
Sleva
15 %
% Kup více, zaplať méně
Drink Kattovit Niere/Renal 135ml
Původní cena
44 Kč
Cena
37 Kč
Sleva
15 %
% Kup více, zaplať méně
Hill's Prescription Diet i/d Péče o trávicí systém s kuřetem 8kg
Původní cena
2 009 Kč
Cena
1 707 Kč
Cena za 100 g: 25,1 Kč
Sleva
15 %
Kapsička Kattovit Gastro kachna/rýže 85g
Původní cena
32 Kč
Cena
27 Kč
Cena za 100 g: 37,6 Kč
Sleva
15 %
% Kup více, zaplať méně
Hill's Prescription Diet c/d Multicare Péče o močový systém s kuřetem 3kg
Původní cena
899 Kč
Cena
764 Kč
Sleva
15 %
Lízací pochoutka Kattovit Low Protein Chicken Cream 6x15g
Původní cena
99 Kč
Cena
84 Kč
Sleva
15 %
% Kup více, zaplať méně
Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome s kuřetem 12x85g
Původní cena
559 Kč
Cena
475 Kč
Sleva
15 %
% Kup více, zaplať méně
Kapsička Kattovit Urinary telecí 85g
Původní cena
32 Kč
Cena
27 Kč
Cena za 100 g: 37,6 Kč
Sleva
15 %
% Kup více, zaplať méně
Hill's Prescription Diet z/d Přecitlivělost na krmivo 3kg
Původní cena
999 Kč
Cena
849 Kč
Cena za 100 g: 33,3 Kč
Sleva
15 %
Kapsička Kattovit Niere/Renal kachna 85g
Původní cena
32 Kč
Cena
27 Kč
Sleva
15 %
% Kup více, zaplať méně
Kapsička Kattovit Niere/Renal hovězí 85g
Původní cena
32 Kč
Cena
27 Kč
Sleva
15 %
% Kup více, zaplať méně