Granule pro kočky Kastrace kočky: Ne
Podkategorie
Zobrazit produkty podle značky
Nejprodávanější
Parametrický filtr
- Hodnocení 100% 93
- Hodnocení 80% 7
- Hodnocení 60% 0
- Hodnocení 40% 1
- Hodnocení 20% 0
- Bez zdravotních omezení 182
- Citlivá kůže a problémová srst 91
- Citlivé klouby a pohyb 43
- Citlivé močové cesty a ledviny 40
- Citlivé trávení 141
- Citlivé zuby a dásně 26
- Citlivý zrak 25
- Oslabená funkce jater 6
- Oslabená imunita 124
- Oslabení po nemoci nebo operaci 2
- Sklon k nadváze 18
- Sklony ke stresu a úzkostem 6
- Srdeční a cévní obtíže 54
- Časté smotky chlupů (Trichobezoáry) 31
- Batáty 10
- Bažant 2
- Bez kuřecího masa 0
- Bez obilovin (Grain Free) 61
- Bizoní maso 1
- Borůvky 11
- Brambory/batáty 4
- Bylinky 30
- Cizrna 6
- Divočák 2
- Drůbeží maso 1
- Drůbeží tuk 6
- Dýně 10
- Grilované kuře 1
- Heřmánek 6
- Hnědá rýže 1
- Hovězí maso 9
- Hrášek 10
- Jablko 6
- Jehněčí maso 18
- Játra 15
- Kachní maso 36
- Kapr 0
- Kořen z čekanky 9
- Krocan 2
- Králík 3
- Krůtí a krocaní maso 63
- Kukuřice 25
- Kuřecí maso 128
- Kuřecí moučka 0
- Lněné semínko 15
- Losos 40
- Lososový olej 17
- Luštěniny 20
- Maliny 6
- Minerály 2
- Mořská řasa 6
- Mořské ryby 20
- Mrkev 9
- Máta 0
- Měsíček lékařský 1
- Obiloviny 28
- Pivovarské kvasnice 18
- Pomeranč 1
- Pstruh 1
- Pšenice 1
- Quinoa 0
- Rajče 1
- Rakytník 15
- Rozmarýn 9
- Rýže 68
- Sleď 3
- Sobí maso 3
- Sušená zelenina 24
- Sušené ovoce 2
- Tuňák 2
- Tymián 9
- Vejce 2
- Vepřové maso 4
- Yucca 22
- Zvěřina 3
- Zázvor 9
- Červená čočka 7
- Červená řepa 6
- Šanta kočičí 6
- Krmivo Hill´s Science Plan Feline Adult Sterilised Cat Chicken 10kg 0
- 4 konzervy Ontario 95 g zdarma 8
- Hills kapsičky 10/2026 0
- Ontario pro každý kočičí kožíšek 4
- Ontario degustační sety pro šelmu i mazlíčka 5
- 2 konzervy Ontario 95 g zdarma 8
- Ontario senior 0
- Ontario kastrované kočky 0
- Hills Science Plan 15 % 3
- Ontario široký sortiment receptur 8
- Ontario krmivo pro každou životní fázi 8
- Ontario pro koťata a březí kočky 2
- SP Feline Young Adult sterilised Cat Salmon 10kg 0
- Vyzkoušejte malé balení Ontario 8
- Krmivo Hill´s Science Plan Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat Chicken 10kg 0
- Ontario koření a bylinky 8
- Dlouhodobě nízké ceny krmiv 43
- Ontario kvalitní krmivo dělá rozdíl 8
- Mezinárodní den zvířat chovatelé 215
- SP Feline Adult Sterilized cat Salmon 15kg 0
- Mezinárodní den zvířat 215
- Vyzkoušejte vzorek nebo malé balení Ontario 8
- Ontario nízký obsah obilovin 8
Vybrané filtry
Produkty v kategorii Granule pro kočky
Krmivo ELBEVILLE Kitten Fresh Duck 4,8 kg
Původní cena
899 Kč
Cena
764 Kč
Cena za 100 g: 18,7 Kč
Sleva
15 %
Výhodné degustační menu granulí Ontario Hair & Skin pro kočky se slevou 30 %
Původní cena
194,60 Kč
Cena
165 Kč
Sleva
15 %
Výhodný degustační set Ontario Hairball pro kočky se slevou 20 %
Původní cena
207,20 Kč
Cena
176 Kč
Sleva
15 %
Výhodný degustační set Ontario Sterilised pro kočky se slevou 20 %
Původní cena
207,20 Kč
Cena
176 Kč
Sleva
15 %
Carnilove Salmon and Turkey Kittens Healthy Growth 6kg
Původní cena
829 Kč
Cena
704 Kč
Cena za 100 g: 13,8 Kč
Sleva
15 %
Carnilove Duck and Pheasant Adult Cats–Hairball Control 6kg
Původní cena
879 Kč
Cena
747 Kč
Cena za 100 g: 14,6 Kč
Sleva
15 %
Nedostupné
Prospera Plus Adult 1+ Chicken Delicate Digestion 7kg
Původní cena
839 Kč
Cena
713 Kč
Cena za 100 g: 12,0 Kč
Sleva
15 %
Carnilove Reindeer Adult Cats – Energy and Outdoor 6kg
Původní cena
929 Kč
Cena
789 Kč
Cena za 100 g: 15,5 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Applaws Dry Cat mořské ryby, losos 6kg
Původní cena
899 Kč
Cena
764 Kč
Cena za 100 g: 15,0 Kč
Sleva
15 %
Carnilove Duck and Turkey Large Breed Cats – Muscles,Bones,Joints 6kg
Původní cena
929 Kč
Cena
789 Kč
Cena za 100 g: 15,5 Kč
Sleva
15 %
Carnilove Fresh Chicken & Rabbit Gourmand for Adult cats 6kg
Původní cena
1 239 Kč
Cena
1 053 Kč
Cena za 100 g: 20,6 Kč
Sleva
15 %
Ontario Cat Hair & Skin 6,5 kg
Původní cena
899 Kč
Cena
764 Kč
Cena za 100 g: 13,8 Kč
Sleva
15 %
4 konzervy Ontario 95 g zdarma
N&D Quinoa Cat Adult Digestion Lamb & Fennel 1,5kg
Původní cena
599 Kč
Cena
509 Kč
Cena za 100 g: 39,9 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Applaws Cat Kitten 400g
Původní cena
139 Kč
Cena
118 Kč
Cena za 100 g: 34,8 Kč
Sleva
15 %
Ontario Kitten Chicken 0,4 kg
Původní cena
149 Kč
Cena
126 Kč
Cena za 100 g: 37,2 Kč
Sleva
15 %