Granule pro kočky Stáří kočky: Kotě
Podkategorie
Zobrazit produkty podle značky
Nejprodávanější
Parametrický filtr
- Hodnocení 100% 26
- Hodnocení 80% 4
- Hodnocení 60% 0
- Hodnocení 40% 0
- Hodnocení 20% 0
- Bez zdravotních omezení 44
- Citlivá kůže a problémová srst 10
- Citlivé klouby a pohyb 13
- Citlivé močové cesty a ledviny 1
- Citlivé trávení 34
- Citlivé zuby a dásně 4
- Citlivý zrak 15
- Oslabená funkce jater 1
- Oslabená imunita 43
- Oslabení po nemoci nebo operaci 2
- Sklon k nadváze 0
- Sklony ke stresu a úzkostem 0
- Srdeční a cévní obtíže 18
- Časté smotky chlupů (Trichobezoáry) 0
- Bez alergie bez specifických potřeb 42
- Bez hovězího 28
- Bez kuřete 5
- Bez lepku 27
- Bez obilovin 28
- Bez ryb 0
- Bez sóji 28
- Bez vajec 28
- Citlivá kůže a srst (kožní reakce) 0
- Citlivé trávení (potravinová intolerance) 0
- Potravinová alergie (neznámý alergen) 0
- Batáty 3
- Bažant 0
- Bez kuřecího masa 0
- Bez obilovin (Grain Free) 12
- Bizoní maso 1
- Borůvky 5
- Brambory/batáty 4
- Bylinky 8
- Cizrna 0
- Divočák 1
- Drůbeží maso 0
- Drůbeží tuk 3
- Dýně 3
- Grilované kuře 0
- Heřmánek 3
- Hnědá rýže 0
- Hovězí maso 4
- Hrášek 3
- Jablko 3
- Jehněčí maso 1
- Játra 6
- Kachní maso 3
- Kapr 0
- Kořen z čekanky 3
- Krocan 2
- Králík 0
- Krůtí a krocaní maso 19
- Kukuřice 5
- Kuřecí maso 36
- Kuřecí moučka 0
- Lněné semínko 6
- Losos 13
- Lososový olej 8
- Luštěniny 5
- Maliny 3
- Minerály 0
- Mořská řasa 3
- Mořské ryby 9
- Mrkev 3
- Máta 0
- Měsíček lékařský 0
- Obiloviny 6
- Pivovarské kvasnice 7
- Pomeranč 0
- Pstruh 1
- Pšenice 0
- Quinoa 0
- Rajče 0
- Rakytník 6
- Rozmarýn 3
- Rýže 17
- Sleď 1
- Sobí maso 0
- Sušená zelenina 5
- Sušené ovoce 0
- Tuňák 0
- Tymián 3
- Vejce 2
- Vepřové maso 1
- Yucca 8
- Zvěřina 1
- Zázvor 3
- Červená čočka 3
- Červená řepa 3
- Šanta kočičí 3
- Krmivo Hill´s Science Plan Feline Adult Sterilised Cat Chicken 10kg 0
- 4 konzervy Ontario 95 g zdarma 2
- Hills kapsičky 10/2026 0
- Ontario pro každý kočičí kožíšek 0
- Ontario degustační sety pro šelmu i mazlíčka 2
- 2 konzervy Ontario 95 g zdarma 2
- Ontario senior 0
- Ontario kastrované kočky 0
- Hills Science Plan 15 % 1
- Ontario široký sortiment receptur 2
- Ontario krmivo pro každou životní fázi 2
- Ontario pro koťata a březí kočky 2
- SP Feline Young Adult sterilised Cat Salmon 10kg 0
- Vyzkoušejte malé balení Ontario 2
- Krmivo Hill´s Science Plan Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat Chicken 10kg 0
- Ontario koření a bylinky 2
- Dlouhodobě nízké ceny krmiv 12
- Ontario kvalitní krmivo dělá rozdíl 2
- Mezinárodní den zvířat chovatelé 53
- SP Feline Adult Sterilized cat Salmon 15kg 0
- Mezinárodní den zvířat 53
- Vyzkoušejte vzorek nebo malé balení Ontario 2
- Ontario nízký obsah obilovin 2
Vybrané filtry
Produkty v kategorii Granule pro kočky
Krmivo Applaws Cat Kitten 400g
Původní cena
139 Kč
Cena
118 Kč
Cena za 100 g: 34,8 Kč
Sleva
15 %
Ontario Kitten Chicken 0,4 kg
Původní cena
149 Kč
Cena
126 Kč
Cena za 100 g: 37,2 Kč
Sleva
15 %
Carnilove Salmon and Turkey Kittens – Healthy Growth 2kg
Původní cena
619 Kč
Cena
526 Kč
Cena za 100 g: 31,0 Kč
Sleva
15 %
Carnilove Salmon and Turkey Kittens – Healthy Growth 400g
Původní cena
219 Kč
Cena
186 Kč
Cena za 100 g: 54,8 Kč
Sleva
15 %
Krmivo ELBEVILLE Kitten Fresh Duck 340 g
Původní cena
159 Kč
Cena
135 Kč
Cena za 100 g: 46,8 Kč
Sleva
15 %
Výhodné degustační menu granulí Ontario Kitten pro koťata se slevou 30 %
Původní cena
208,60 Kč
Cena
177 Kč
Sleva
15 %
Výhodný degustační set Ontario Kitten pro koťata se slevou 20 %
Původní cena
220,80 Kč
Cena
187 Kč
Sleva
15 %