🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

🎁 Využijte víkendovou SLEVU 15 % na váš nákup na e-shopu a prodejnách. více informací

V pondělí 28. září mají naše prodejny z důvodu státního svátku zavřeno.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Novinky
Články a novinky
 • Když zvířátka pomáhají

  5. 2. 2020
  Nejenom lidé pomáhají zvířátkům, ale i zvířátka lidem. Přesvědčili jsme se o tom u příležitosti předání zboží v hodnotě 75 782 Kč z prosincové sbírky pro canisterapeutické psy z neziskové organizace ANIMALS FOR HELP z.s.
  Zobrazit celý článek
 • Kiwi Walker

  14. 1. 2020
  Představujeme vám novou značku Kiwi Walker. Maskotem značky je nelétavý ptáček Kiwi, který žije na Novém Zélandu. Proč zrovna Kiwi? Protože tím, že kiwi nelétá, mu značka propůjčila jakási „křídla“ a na produktech ho najdete např. jako kiwiho závodníka ve formuli.
  Zobrazit celý článek
 • Jak dopadla sbírka Pusť chlup?

  3. 12. 2019
  V dubnu roku 2019 jsme se ve spolupráci s nadačním fondem Staň se srdcařem a občanským sdružením Home4Pets rozhodli, že uspořádáme sbírku pro výstavbu nového záchranného centra pro opuštěné psy. A jak to celé dopadlo?
  Zobrazit celý článek
 • Spustili jsme Vánoční sbírku pro útulky

  27. 11. 2019
  Zvířátka z útulků si letos napsala Ježíškovi o pár dárečků. Pojďme jim všichni splnit přání a udělejme jim radost!
  Zobrazit celý článek
 • Otevřeli jsme novou, zcela revoluční prodejnu 4. generace

  30. 7. 2019
  Otevřeli jsme na pražském Zličíně novou pobočku, jejíž koncept nemá na českém trhu obdoby. Společně s touto prodejnou přicházíme také s výraznou revizí své identity, která se projeví zejména ve vizuální komunikaci.
  Zobrazit celý článek
 • Na šest měsíců krmení pro útulek ForDogs

  18. 7. 2019
  Útulek pro opuštěné psy ForDogs se nachází ve Středočeském kraji v obci Svárov. Jde o neziskovou organizaci, která se v současné době stará o zhruba dvacet opuštěných psů. Založila ho parta mladých lidí, kterým není lhostejný osud opuštěných a týraných psů. My jsme měli možnost setkat se s jednou ze zakladatelek spolku, Bárou Hoškovou. Společně s Denisou Jurtin, zakladatelkou nadačního spolku Nejen Srdcem a psí „srdcařkou“, která spolek pro sbírku vybrala, nám Bára ukázala všechny psy, kteří jsou nyní v útulku a povyprávěla nám jejich osobní příběhy.
  Zobrazit celý článek
 • Pro psí voči jsme vybrali částku 93 006 Kč

  20. 6. 2019
  Kdo z vás už někdy neslyšel větu „Nedělej na mě ty psí oči.“ Výraz psí oči je něco jako obrazové synonymum pro slovo prosím. Když jsme ze Super zoo společně s Denisou Jurtin a Vaškem Matějovským přijeli do útulku s názvem „Pro psí voči“, čekalo tam na nás hned několik párů nádherných psích očí. Téměř jsme se neubránili si hned některého z psích mazlíčků odvézt domů. A že bylo z čeho vybírat, posuďte sami.
  Zobrazit celý článek
12315