🎁 - 15 % na váš nákup. Slevový kód sleva15. Více informací.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Novinky
Články a novinky
 • Jak vybrat podestýlku pro drobné savce?

  2. 5. 2022
  Křeček, potkan, morče nebo králík... Každý z těchto mazlíčků má zcela jiné požadavky co se týče nejen chovu, ale i steliva. Víte, které je pro vaše zvířátko nejvhodnější? Zeptali jsme se brand manažerky Nature Land Adély, která nám ve videu prozradí vše o podestýlkách a nezapomene ani na tipy, jak vybrat to nejlepší právě pro vašeho mazlíčka.
  Zobrazit celý článek
 • 237 212 Kč z online sbírky pro zvířata z Ukrajiny

  27. 4. 2022
  Když na konci února vyeskalovala situace na Ukrajině ve válečný konflikt, byli jsme všichni v šoku a v myšlenkách se všemi, kteří museli utéct ze svých domovů. A protože víme, že jsou to lidé, kteří by stejně jako my neodešli bez svých zvířecích mazlíčků, hned v březnu jsme uspořádali sbírku, abychom jim alespoň trochu pomohli. Jsme neskonale vděční všem, kteří se k nám připojili, protože jsme společně vybrali naší zatím historicky největší částku v online sbírce!
  Zobrazit celý článek
 • Podpořili jsme společně Lukášovu léčbu částkou 346 081 Kč

  6. 4. 2022
  O tom, že se život může ze dne na den převrátit vzhůru nohama, se bohužel přesvědčujeme každý den. Nedávno jsme na 20 prodejnách Super zoo po celé ČR uspořádali sbírku na pomoc třiadvacetiletému elektroprojektantovi Lukášovi z Poděbrad, který až do vážné nehody před dvěma lety žil úplně normální život.
  Zobrazit celý článek
 • Dogdancing | Podcast Super zoo

  4. 4. 2022
  Pohyb je nenahraditelná součást života každého psa, udržuje ho v kondici a též pozitivně ovlivňuje jeho psychickou pohodu. S Michaelou Bacílkovou, kynoložkou a výcvikovou specialistkou, v tomto díle podcastu probereme základní pravidla venčení vašeho čtyřnohého parťáka a v krátkosti si přiblížíme i cvičáky. Nezapomeneme ani na nejčastější aktivity a sporty, kterým se můžeme věnovat společně s našim psem.
  Zobrazit celý článek
 • Online sbírka na podporu zvířat z Ukrajiny

  2. 3. 2022
  Ať už se obyvatelé Ukrajiny rozhodli zůstat a bránit své domovy nebo se vydali před válkou ukrýt v zahraničí, spousta z nich tak činí ve společnosti svých milovaných mazlíčků, jejichž životy jsou pro ně stejně důležité, jako ty jejich vlastní. Ani nám jejich osudy nejsou lhostejné, a proto jsme spojili síly s nadačním fondem Staň se srdcařem a organizacemi Anidef, Dočasky Dede, Home 4 Pets,a Pet Heroes, které dělají vše pro to, aby zde bylo o příchozí zvířata dobře postaráno.
  Zobrazit celý článek
 • „Bojová plemena“ | Podcast Super zoo

  28. 2. 2022
  Bull plemena si získala ve světě obrovskou popularitu. Patří však do rukou jakéhokoliv majitele? Na co je třeba při jejich výchově myslet a proč je mnozí nazývají „bojovými plemeny“? To vše a mnohem více nám v dalším díle podcastu poví kynoložka Jitka Kadlečková, která se bull plemenům věnuje a často v převýchově napravuje chyby předchozích majitelů.
  Zobrazit celý článek
 • 180 692 Kč pro Jezevčíci v nouzi, z.s.

  16. 2. 2022
  Děkujeme všem, kterým nebyli jezevčíci ze Sv. Kopečku lhostejní a přispěli na jejich péči i tou sebemenší částkou. Díky této dobrosrdečnosti jsme opět mohli udělat něco dobrého pro úžasné lidi, kterým nejsou osudy opuštěných zvířátek lhostejné.
  Zobrazit celý článek
 • Podpořte prodejnu Super zoo v soutěži VISA CZECH TOP SHOP 2021

  10. 2. 2022
  Stejně jako restaurace získávají michelinské hvězdy, i prodejny jsou pod drobnohledem nezávislých inspektorů ze soutěže VISA CZECH TOP SHOP, kteří v českých obchodních centrech hledají ty nejlepší příklady instore marketingu. V červnu roku 2021 zavítali i do prodejny Super zoo na pražském Zličíně a určili ji vítězem měsíce!
  Zobrazit celý článek
12322