🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

Jste přihlášení jako členi chovatelského klubu Super zoo. V rámci nabídky nyní vidíte zvýhodněné ceny pro chovatelský klub.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Novinky
Články a novinky
 • Zvítězili jsme v soutěži ShopRoku 2023 v kategorii Hobby

  25. 4. 2024
  Patnáctý ročník soutěže ShopRoku již zná své vítěze ve všech soutěžních kategoriích. Heureka Group, která tuto soutěž pořádá, slavnostně vyhlásila výsledky ve čtvrtek 11.dubna na velkolepém galavečeru v pražském Slovanském domě. Je nám velkou ctí se s vámi podělit o to, že Super zoo letos poprvé zavítalo mezi vítěze!
  Zobrazit celý článek
 • Super zoo získalo ocenění Mastercard Obchodník roku v kategorii pro chovatele!

  8. 4. 2024
  Letos se již po 21. konalo vyhlášení prestižního ocenění Obchodník roku, které pořádá Mastercard. Super zoo se o titul ucházelo v kategorii pro chovatele a máme obrovskou radost z toho, že s vámi a našimi zaměstnanci můžeme sdílet náš skvělý výsledek. Super zoo se totiž umístilo na prvním místě!
  Zobrazit celý článek
 • Výsledky soutěže od krmiva Ontario pro kočky

  13. 2. 2024
  Během minulého týdne se naši zákazníci, kteří pro své kočky zakoupili suché krmivo Ontario, automaticky zapojili do soutěže o skvělou cenu – zásobu krmiva na celý rok! Výherce od nás získá kvalitní superprémiové krmivo Ontario, které zajistí mazlíčkovi dlouhý, šťastný a hlavně zdravý život.
  Zobrazit celý článek
 • Výherce dárkové poukázky v hodnotě 1 000 Kč

  29. 1. 2024
  Děkujeme všem, kteří se do naší soutěže zapojili. Abyste se mohli zúčastnit, stačilo stáhnout si naši bezplatnou e-knihu Výživa pro šťastný život mazlíčků. Doufáme, že pro vás byla kniha užitečná, dozvěděli jste se spoustu nových informací a nyní můžete svému čtyřnohému kamarádovi poskytnout zdravější a kvalitnější výživu.
  Zobrazit celý článek
 • Naši zákazníci ve vánoční sbírce darovali 13 706 888 Kč

  12. 1. 2024
  Ať se ve světě děje, co se děje, láska ke zvířatům vždycky zvítězí! Alespoň díky štědrosti zákazníků Super zoo si to myslíme. Na konci roku 2023 jsme totiž již po osmé společně s nadací Staň se srdcařem, pořádali vánoční sbírku Strom splněných přání pro více než 190 organizací pomáhajících zvířatům. Máme obrovskou radost, že se nám podařilo vybrat zboží v rekordní hodnotě 13 706 888 Kč!
  Zobrazit celý článek
 • Vánoční sbírka pro útulky na prodejnách Super zoo 2023

  27. 11. 2023
  K Vánocům neodmyslitelně patří tradice a není tomu jinak ani v Super zoo. I letos proto budou moci naši zákazníci až do konce roku nakupovat dárky ve více než 180 prodejnách nejen pro mazlíčky své, ale i pro ty opuštěné. V minulém roce v rámci vánoční sbírky zákazníci Super zoo společně darovali chovatelské potřeby v neuvěřitelné hodnotě 12 912 816 Kč. 
  Zobrazit celý článek
 • Obhájili jsme titul Nejdůvěryhodnější značky 2023 v oblasti chovatelství

  16. 11. 2023
  Již od roku 2015 společnost Atoz Marketing Services pořádá rozsáhlý celonárodní průzkum, ve kterém hledá a oceňuje značky, jímž čeští spotřebitelé nejvíce důvěřují. Je nám velkou ctí, že jsme i letos byli do soutěže zapojeni a máme obrovskou radost z toho, že se nám podařilo obhájit loňské vítězství v kategorii chovatelství!
  Zobrazit celý článek
 • 67 752 Kč pro Smečka z Knihánkova, z.s.

  16. 11. 2023
  Čím starší a nemocnější zvíře se dostane do útulku, tím menší má naději získat nový domov. Díky organizacím jako je  Smečka z Knihánkova, z.s.  i tito mazlíčci mohou prožít šťastný život i bez nového páníčka. A právě pro ně jsme před nedávnem uspořádali online sbírku, ve které jsme díky vaší štědrosti vybrali  neuvěřitelných 67 752 Kč !  
  Zobrazit celý článek
12327