Po - Pá: 8:00 - 16:30
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Novinky
Články a novinky
 • Kapsičky Kattovit

  Kapsičky Kattovit

  14. 11. 2018
  Kattovit je značka dietetických krmiv pro kočky se zaměřením na různé zdravotní potíže a onemocnění. Jsou vyráběné německou rodinnou firmou Finnern GmbH & Co., která nabízí mimo jiné také produkty značek Rinti, Schmusy a Miamor.
 • Veterinární kapsičky pro kočky na prodejnách i e-shopu

  7. 11. 2018
    Potřebuje Vaše kočička dietní výživu? Kapsičky KATTOVIT potěší i její mlsný jazýček.
  Zobrazit celý článek
 • Interaktivní hračky pro chytré hlavičky

  24. 10. 2018
  Nejen krmení může být zábava. Interaktivní hračka Pet Eigma od belgické značky Savic zaměstná i vaše psí a kočičí hlavičky.
  Zobrazit celý článek
 • Hurá, Nákupy s Ona Dnes jsou tu! Udělejte radost i Vašemu mazlíčkovi!

  15. 10. 2018
  Otálíte s dokoupením krmiva nebo chcete v předstihu nakoupit vánoční dárky pro Vašeho zvířecího kamaráda? Využijte Nákupy Ona Dnes a slevu 20 %!
  Zobrazit celý článek
 • Slavíme Mezinárodní den zvířat 2018!

  3. 10. 2018
  Jako každý rok, i letos jsme připravili slevy na Mezinárodní den zvířat 2018! Oslavte ho s námi a udělejte rdost i Vašemu mazlíčkovi.
  Zobrazit celý článek
 • 28. září máme z důvodu státního svátku zavřeno

  28. září máme z důvodu státního svátku zavřeno

  27. 9. 2018
  Vážení zákazníci, 28. září máme z důvodu státního svátku zavřeno na všech našich prodejnách. 
 • Mezinárodní den zvířat bez domova 2018 jsme věnovali Agátce z Handipet Rescue

  16. 9. 2018
  Každý rok připadá na třetí sobotu v měsíci srpnu Mezinárodní den zvířat bez domova. Letos jsme na den přepli naši on-line sbírku, abychom podpořili konkrétního pejska, který potřeboval naši pomoc. Vybrali jsme statečnou fenečku Agátku z azylu Handipet Rescue. Ze soboty 18. 8. na neděli 19. 8. mohli zákazníci Agátku podpořit. Společnými silami se nám povedlo získat pro ni 5 805 Kč. Výtěžek sbírky jsme jí přijeli předat osobně. Agátka je opravdu veselá psí dáma, která svou statečnost skromně schovává za velmi vstřícnou povahu. Vůbec na ní nebylo znát, že podstoupila operaci mléčné lišty, chemoterapii a další léčbu. Přejeme jí do budoucna pořád tolik elánu a radosti ze života. To vše by ale nebylo možné bez srdečných lidí, kteří se o Agátku starají. Přejeme celému týmu Handipet Rescue, aby měli stále dost energie a podporovatelů, a mohli pomáhat všem pejskům, kteří jejich pomoc potřebují.
  Zobrazit celý článek
 • Zúčastnili jsme se největšího psího fesťáku Dog Fest 2018!

  1. 9. 2018
  Na doposud největším psím festivalu pro pejsky a jejich páníčky jsme nemohli chybět. Jak jsme si pražský Dog Fest 2018 užili se můžete podívat do fotogalerie. Už teď se těšíme na příští ročník! 
  Zobrazit celý článek
1231012další