🚚 Týden dopravy zdarma je tu! Více informací.

Infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 40 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informací.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 40 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Novinky
Články a novinky
 • V kamínkovací výzvě Super zoo se vybralo přes půl milionu korun pro opuštěná zvířátka

  20. 9. 2023
  V srpnu jsme společně s Radiem Blaník vyhlásili pro zákazníky Super zoo opravdu neobvyklou výzvu – požádali jsme je totiž, aby se pustili do malování kamínků a své výtvory nám věnovali do charitativního prodeje pro opuštěné domácí mazlíčky po celé České republice. Máme obrovskou radost, že jste naši výzvu přijali a díky vaší štědrosti se nám podařilo vybrat neuvěřitelných 552 700 Kč! 
  Zobrazit celý článek
 • Super zoo předala šek v hodnotě 510 tisíc Kč v rámci natáčecího dne filmu Gump – jsme dvojka

  15. 9. 2023
  V rámci největšího setkání pejskařů pod širým nebem, které bylo zároveň posledním natáčecím dnem volného pokračovaní filmu s oblíbeným psím hrdinou Gumpem, předala Super zoo šek v hodnotě 510 000 Kč organizacím, které pečují o opuštěná a handicapovaná zvířata.
  Zobrazit celý článek
 • Malujte a pomáhejte spolu se Super zoo

  2. 8. 2023
  Zapojte se i vy do kamínkové výzvy Super zoo spojené s partnerstvím k filmu Gump – jsme dvojka a podpořte organizace pečující o opuštěná zvířata. Výzva „Malujte a pomáhejte“ je založena na malování kamínků, které je známé především ve spojitosti s tzv. putovními kamínky. Kamínkování bude probíhat po celý srpen na všech prodejnách Super zoo. 
  Zobrazit celý článek
 • Otevřeli jsme 350. prodejnu v rámci holdingu Plaček Group

  26. 7. 2023
  Super zoo reaguje na velký zájem zákazníků a otevírá další prodejnu v Plzni. V rámci holdingu Plaček Group jde již o 350. prodejnu.
  Zobrazit celý článek
 • Super zoo se stává generálním partnerem filmu Gump – jsme dvojka

  27. 6. 2023
  Řetězec chovatelských potřeb Super zoo dlouhodobě podporuje útulky a organizace, které pomáhají opuštěným psům, a současně se zaměřuje také na edukaci veřejnosti v této oblasti. Právě proto se společnost stala generálním partnerem volného pokračování filmu Gump – pes, který naučil lidi žít, jenž si získal srdce tisíců milovníků zvířat a upozornil na problematiku opuštěných a týraných psů u nás. Celou spolupráci bude doprovázet dlouhodobá kampaň zaměřená na další komunikační aktivity zejména charitativního rázu.
  Zobrazit celý článek
 • 76 132 Kč pro útulek Voříškov

  30. 5. 2023
  Útulek Voříškov se nachází v krásném prostředí u Zbuzan u Prahy, a právě tam jsme se díky štědrosti našich zákazníků vydali předat symbolický šek na částku 76 132 Kč, kterou jsme společně vybrali v loňské online sbírce. Máme obrovskou radost, že láska ke zvířatům stále vítězí nad nepříznivou ekonomickou situací a my můžeme díky vám stále pomáhat, kde je potřeba!
  Zobrazit celý článek
 • 69 224 Kč pro Pestrá - psí asistence

  9. 5. 2023
  Organizace Pestrá o.p.s. se zabývá výcvikem asistenčních psů pro lidi s různými druhy postižení. Jelikož si její práce moc vážíme a víme, jak moc jejich pejsci lidem s postižením pomáhají, podpořili jsme ji v minulém roce hned dvakrát – nejprve v rámci akce #dobroden, kdy jsme přispěli na výcvik asistenčního psa pro malého Kubíka s autismem, a poté ještě jednou v online sbírce, do které se zapojili i naši zákazníci.
  Zobrazit celý článek
 • Super zoo udělala radost malé Sofince se SMA výbavou pro králíčka

  26. 4. 2023
  Zvířátka přinášejí do našich životů spoustu radosti a leckdy se starají se o naše duševní i fyzické zdraví. Proto když nám přišel dopis od paní Ivany Petrovické, maminky pětileté Sofinky trpící spinální svalovou atrofií, nemohli jsme jinak než vyhovět jejímu skromnému přání. Sofinka si totiž moc přála mít králíčka a my jsme se rozhodli jí pro něj darovat vše potřebné! 
  Zobrazit celý článek
12325