Pouze do neděle! 15% EXTRA SLEVA na vaše nákupy. Kód: SLEVA15 více informací o akci zde

 Pouze do neděle! 15% EXTRA SLEVA
Kód: SLEVA15
více informací o akci zde

0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Novinky / Jak dopadla sbírka Pusť chlup?

Jak dopadla sbírka Pusť chlup?

3. 12. 2019

V dubnu roku 2019 jsme se ve spolupráci s nadačním fondem Staň se srdcařem a občanským sdružením Home4Pets rozhodli, že uspořádáme sbírku pro výstavbu nového záchranného centra pro opuštěné psy. A jak to celé dopadlo?

Květen 2019

Vznikla sbírka s názvem Pusť chlup, kterou podpořily známé osobnosti Zorka Hejdová, Patricie Pagáčová, Leoš Mareš a Pavel Callta. Cílem sbírky bylo vyrbat bezmála 1 200 000 Kč na výstavbu centra Best Friends.

Červenec 2019

V červenci 2019 se nám cílovou částku podařilo vybrat a při slavnostním otevření největší prodejny Super zoo v Praze na Zličíně předali ambasadoři akce Pusť chlup výtěžek sbírky občanskému sdružení Home4Pets a stavba centra byla zahájena.

Jižně od Prahy u Dobříše vznikalo unikátní záchranné centrum s šesti ubikacemi pro opuštěné psy, kočky a ostatní drobná zvířata s názvem „Best Friends“.

Listopad 2019

V listopadu bylo centrum, i díky vaší finanční pomoci, dostavěno a společně s ambasadory a zástupci Super zoo slavnostně předáno do rukou sdružení Home4Pets. Do začátku dostalo centrum od Super zoo a značky Eukanuby nadílku v podobě krmiva a potřeb pro zvířáta v hodnotě 50 000 Kč.

Děkujeme všem, kteří přispěli a podpořili tak výstavbu záchranného centra „Best Friends“.

 

 

Fotogalerie