❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Novinky / #Dobroden na podporu Tomáše s ALS

#Dobroden na podporu Tomáše s ALS

23. 1. 2023

Každý den v roce může být dobrý, ale #Dobroden je jen jeden! Den, kdy majitelé účtů na sociálních sítích spočítají své followery, a pošlou pak stejnou částku na pomoc vybranému projektu, připadá na 29. ledna. Super zoo se do této dobročinné iniciativy i letos zapojí a přispěje 31 000 Kč Tomášovi, který trpí zákeřnou nevyléčitelnou nemocí.  

Sociální sítě by měly lidem také pomáhat. To si řekl v roce 2015 moderátor Leoš Mareš, který se rozhodl za každého sledujícího věnovat jednu korunu na charitu. Další rok se už k němu přidaly i další osobnosti a společnosti a vznikl z toho #Dobroden, v rámci nějž Super zoo již podpořilo například útulek Tibet či organizaci Pestrá o.p.s.  

Našich 31 000 followerů na Instagramu tentokrát proměníme na příspěvek pro Tomáše, u kterého se v roce 2018 začaly projevovat první příznaky ALS, neboli amyotrofické laterární sklerózy.  

Do té doby byl Tomáš velikým nadšencem do sportu. Miloval rugby, MMA, fotbal nebo basket, absolvoval Spartan Race i Predator race. Profesně měl slibně rozjetou kariéru barbera a kadeřníka, jehož šikovné ruce oceňovali i porotci na mezinárodních soutěžích. Jednoho dne mu ale začaly slábnout prsty levé ruky a po dvou letech vyšetření a postupného ztrácení motoriky mu lékaři potvrdili jeho zdrcující diagnózu.  

ALS způsobuje postupnou svalovou slabost až atrofii, která končí kompletní paralýzou pacienta. Na onemocnění neexistuje žádná oficiální léčba, přesto má Tomáš díky nové experimentální léčbě šanci na to, že se podaří jeho narušené buňky regenerovat. Během plánované 2leté léčby, kdy každý den bude dostávat 2 injekce nového preparátu, jehož jedna dávka vyjde na cca 2 500 Kč, by měl Tomáš získat možnost zvrátit svůj osud a znovu se aktivně zapojit do života.  

Jsme moc rádi, že jsme mohli spojit síly s organizací MMA pomáhá a Tomášovi v rámci Dobrodne na lék přispět. Víme však, že námi darovaná částka nestačí a Tomášova rodina potřebuje dohromady získat zhruba 1 500 000 Kč.

Proto bychom rádi vyzvali i další dobrolidi, aby se k nám přidali a pomohli Tomovi a tím i dalším pacientům s ASL! Přispět na Tomášovu léčbu můžete zde