🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

🚚 Týden dopravy ZDARMAZbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci. 🚚

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Novinky / Naši zákazníci ve vánoční sbírce darovali 12 912 816 Kč

Naši zákazníci ve vánoční sbírce darovali 12 912 816 Kč

5. 1. 2023

Ačkoliv byl rok 2022 velmi náročný a ekonomická situace v mnoha českých domácnostech se nepříznivě změnila, láska ke zvířatům a touha pomáhat ze srdcí našich zákazníků nevymizela. Právě naopak! V pořadí již v páté vánoční sbírce Strom splněných přání se podařilo vybrat chovatelské potřeby v neuvěřitelné hodnotě 12 912 816 Kč, které jsme ve spolupráci s nadací Staň se srdcařem rozdělili mezi 140 organizací pomáhajících zvířátkům v nouzi!  

Zákazníci Super zoo se do sbírky mohli zapojit na všech 160 prodejnách po celé České republice od 14.11. 2022 do konce roku. Nejčastějším dárkem, který se pod stromečky objevil, byly zásoby kvalitního krmiva v podobě konzerv, kapsiček i granulí, avšak nechyběly ani pamlsky, antiparazitika, vitaminy či stelivo pro kočky. Nejštědřejší byli již tradičně zákazníci prodejny v Opavě, kteří dohromady věnovali zboží v hodnotě 560 000 Kč, jež získaly Městský útulek Opava a Moravskoslezský spolek pro ochranu zvířat. Štědrou nadílku zvířátkům také dopřáli nakupující na pobočce Brno Futurum, Ostrava Zábřeh, Šumperk a Pardubice Fáblovka. Celkově se ve vánoční sbírce v roce 2022 vybralo o neuvěřitelné 3 miliony více než v roce 2021!  

„Moc nás těší, že je sbírka rok od roku úspěšnější, a to i v této složité době. Stromy splněných přání plní svůj účel a pomáhají nyní více než 140 útulkům po celé ČR, které teď více než kdy jindy potřebují jakoukoliv finanční či materiální pomoc. Většina útulků bojuje kvůli pandemii covidu a nepříznivé ekonomické situaci s ještě větším nedostatkem, a je tedy zcela závislá na darech.  Sbírky, které pořádáme se Super zoo, jsou tedy proto obrovskou pomocí.“ říká Aneta Parris, zástupkyně nadačního fondu Staň se srdcařem. Brand manažerka Super zoo Kristýna Černá dodává: “Chtěla bych moc poděkovat všem kolegům z prodejen, kteří zákazníky o sbírce informovali a ochotně jim radili s výběrem dárků do útulků. Neskutečná finální vybraná částka je převážně jejich zásluha!“ 

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem zákazníkům, kteří se během předvánočního období zastavili na jedné z našich prodejen a přispěli i tím nejmenším dárkem pod Strom splněných přání. Vaše štědrost a ochota pomáhat, i v tak nepříznivé době, jakou teď prožíváme, je neuvěřitelná a patří vám za ni velký obdiv. Jen díky vám opuštěné kočky, psi a fretky ze 140 útulků po celé České republice přivítali rok 2023 s nadějí na lepší zítřky a plnými bříšky kvalitních dobrot. Ještě jednou vám za všechny děkujeme!