🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč 💡 Sleva 10 % na váš první nákup. Zaregistrujte se!

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

Jak krmit

 • Jak správně a čím krmit psa

  Každý z nás chce svému psovi dát to nejlepší. Chcete zajistit, aby se Váš nejlepší přítel cítil dobře a prospíval, byl dlouho fit a měl minimum zdravotních problémů. V současnosti je několik způsobů, jak psa krmit. Na trhu najdete obrovské množství krmiv pro psy, ať už suchých nebo mokrých. Za posledních 25 let došlo ve výživě psů k zásadním změnám a mnohdy se v tom nejeden majitel psa ztrácí.

  Zobrazit celý článek
 • Co může jíst můj pes - Infografika

  Podívejte se na naši přehlednou infografiku, kde se dozvíte jaké potraviny jsou pro pejsky vhodné a které naopak ne.

  Zobrazit celý článek
 • Co způsobuje zvracení u psů?

  Zvracení u psa je pro mnoho lidí normální věc, ale pravdou je, že i tato zdánlivě banální věc může mít mnoho příčin. Může jít o dietní chyby až po vážné infekční onemocnění. Je důležité psa pozorovat, ve většině případech však doporučujeme spojit se s veterinářem.

  Zobrazit celý článek
 • Vánoční cukroví pro psy a kočky

  Je tu čas Vánoc a domovy se začíná linout vůně cukroví, skořice nebo purpury. Stále více jsou oblíbenější tzv. home made pamlsky, které si doma vyrobíme sami. Proto jsme pro vás připravili několik receptů na lahodné cukroví pro pejsky a kočičky po kterém se budou olizovat až za ušima.

  Zobrazit celý článek
 • Kolikrát denně krmit psa?

  Množství a kvalita jídla, kterým krmíte svého psího mazlíčka, je jedním z nejvýznamnějších aspektů psího zdraví. Obezita u psů je vážným problémem a špatná výživa může vést k onemocnění kostí a kloubů, rakovině, alergiím a dalším vážným zdravotním problémům. Zatímco většina lidí krmí své psy dvakrát denně - jednou ráno a jednou večer - existuje několik různých plánů krmení, na které můžete přijít v závislosti na potřebách vašeho psa a doporučení zvěrolékaře.

  Zobrazit celý článek