🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Superbrands pro SUPER ZOO

 

Obhájili jsme prestižní titul Czech Superbrands 2019

 

Prostě se Vám musíme pochlubit. V roce 2017 a 2018 se nám podařilo získat titul Czech Superbrands, který získají značky s vynikající pověstí. Zákazníci si s takovými značkami spojují některé významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Jsme opravdu hrdí, že právě my jsme byli takovou značkou. A jsme jí také letos. Podařilo se nám titul obhájit a získat tak pečeť Czech Superbrands 2019. Děkujeme!

 

 

Jak výběr probíhal?

Do programu Superbrands se žádná ze značek nemůže sama přihlásit. Společnost, která titul vyhodnocuje, tak nahlíží do registru všech obchodních značek. Dalším krokem je důkladná analýza všech značek. Následně agentura GfK provede spotřebitelský průzkum, kde se na vybrané značky dotazuje zákazníků. Konečné slovo pak má odborná komise Brand Council. Ta se skládá z odborníků mnoha profesí.

 

Moc Vám děkujeme!

Do konkrétních výsledků nevidíme, ale určitě za zisk titulu vděčíme také Vám. Výsledek průzkumu je totiž pro zisk titulu velmi důležitý. Můžeme jen hádat. Pokud se řekne “SUPER ZOO”, co si vybavíte jako první? Krásné prodejny, usměvavé zaměstnance, přehledný e-shop, odborné články a poradenství nebo třeba naši podporu opuštěných zvířátek? Budeme rádi, pokud nám dáte vědět třeba na našem Facebooku.

 

Neusínáme na vavřínech

Zisk ocenění je pro nás skvělou zprávou. Dává nám jasný signál, že směr, kterým jsme se vydali, je správný. Slibujeme Vám, že se budeme snažit i nadále. Chystáme pro Vás ještě více od všeho a také spousty novinek.