Vážení zákazníci, z technických důvodů momentálně nejsme schopni odesílat objednávky z centrálního skladu k vám domů. Stále však můžete využít osobní odběr v našich prodejnách a Nejrychlejší rozvoz v Praze.

Vážení zákazníci, z technických důvodů momentálně nejsme schopni odesílat objednávky z centrálního skladu k vám domů. Stále však můžete využít osobní odběr v našich prodejnách a Nejrychlejší rozvoz v Praze.

❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Superbrands pro Super zoo
 

Obhájili jsme prestižní titul Czech Superbrands 2023

Prestižní ocenění Czech Superbrands každoročně získávají ty nejlepší značky s vynikající pověstí, ke kterým mají zákazníci osobní vztah a spojují si s nimi významné hodnoty. Jsme opravdu hrdí, že jsme letos již po sedmé tento titul obhájili a jsme i nadále pro naše zákazníky a zaměstnance takovou značkou!

 

Co všechno se nám v uplynulém roce podařilo?

Nové prodejny i nonstop nákupy

Jelikož chceme, abyste to k nám měli blízko, v uplynulém roce jsme otevřeli téměř dvacítku nových prodejen. V současné době nás tedy můžete najít téměř na 165 místech po celé ČR a rozhodně to není konečné číslo! Všechny naše stávající prodejny postupně modernizujeme a neustále přicházíme s novými nápady, jak vám nákupy co nejvíce zpříjemnit. 

Od prosince 2022 jsme pro zákazníky na jihu Čech spustili novinku v podobě nonstop nákupů v naší hybridní prodejně v Týně nad Vltavou. Díky tomu si mohou chovatelé nakoupit cokoliv pro jejich mazlíčky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.  

Kromě nových prodejen jsme rozšířili i počet Super zoo salonů, ve kterých se náš profesionální personál o vaše mazlíčky postará přímo královsky. V současné době se k nám můžete zastavit v Praze na Černém Mostě, v Čestlicích a Čakovicích, dále pak v OC Futurum v Brně, OC Aventin v Jihlavě v OC Berounka v Plzni nebo v Táboře. V budoucnu se pro vás chystáme otevřít další, ať to vašim mazlíčkům sluší všude! 

 

Mobilní aplikace Super zoo

Začátek roku 2023 se nesl na vlně spuštění nové mobilní aplikace Super zoo. Aplikaci najdou zákazníci ke stažení v App Storu i Google Play. Během pár okamžiků tak získají možnost rychlé registrace či přihlášení do věrnostního klubu family, přístup ke své věrnostní kartě, kterou již nebudou muset hledat v peněžence, a navigaci na nejbližší prodejnu, ať už se budou nacházet kdekoliv v ČR. Samozřejmostí jsou také informace o speciálních nabídkách, které si podle průzkumu zákazníci přáli nejvíce. Kromě obvyklých promo akcí na prodejně či e-shopu tak uživatelé aplikace dostanou spoustu dalších příležitostí, jak ušetřit při nákupu ještě více než kdy předtím. V aplikaci na ně čekají speciální slevové kódy a osobní kupony.     


Rozvoz přes Dáme jídlo

Jednou z našich významných služeb pro zákazníky je spolupráce s Foodora ve vybraných městech. Naši zákazníci si takto mohou pohodlně nakoupit přes mobilní aplikaci či web damejidlo.cz a nechat si nákup dovézt už do 30 minut z nejbližší prodejny až domů. 


Chovatelský obsah


Protože v Super zoo zvířátka opravdu milujeme a chceme, abyste se o ně starali dobře, spolupracujeme s odborníky a tvoříme zajímavý obsah ze světa chovatelství. Dozvědět se vše potřebné k péči o vaše mazlíčky se můžete v našich videích na Youtube, článcích na webu v sekci Škola Super zoo nebo na podcastových platformách v podcastu Starajme sa, který pro vás pravidelně vytváří naši kolegové ze Slovenska. 


Společně pomáháme zvířátkům i lidem

Jestli nám něco opravdu dělá radost, pak je to vaše dobrosrdečnost! I letos jsme společně vybrali neuvěřitelné částky v našich měsíčních online sbírkách na pomoc opuštěným zvířatům v útulcích a organizacím, které se o ně starají. Společně jsme pomohli i zvířatům a páníčkům z Ukrajiny, kteří do ČR prchali před válkou – příslušným organizacím jsme předali zboží za rekordních 237 212 Kč! Do týdne od vypuknutí konfliktu jsme také přímo na Ukrajinu a do přilehlých oblastí poslali krmivo a potřeby v hodnotě přesahující 6 000 000 Kč.
Lhostejní jsme ale nebyli ani k osudu 23 letého Lukáše z Poděbrad, který po těžké nehodě potřeboval peníze na léčbu, jež mu umožní doslova postavit se zpátky na vlastní nohy. Spojili jsme síly s Kontem Bariéry a díky vám se nám podařilo získat téměř 350 000 Kč. 
Věříme, že podobně úspěšné budou i naše další sbírky, protože už jste nám několikrát dokázali, že máte srdce na pravém místě nejen v období naší tradiční vánoční sbírky na prodejnách! Jménem všech zvířátek vám za to děkujeme! 

Celkem jsme společně s vámi mohli od roku 2017 podpořit opuštěná a handicapovaná zvířátka částkou přesahující již 40 000 000 Kč


Věrnostní program Super zoo family


Věrnostní program Super zoo family jsme pro vás spustili v říjnu 2020. Od té doby jsme pro jeho členy připravili zvýhodněné ceny u stovek produktů a umožnili jim čerpat spoustu skvělých benefitů. Pokud ještě nejste členy a rádi byste ušetřili, zaregistrovat se můžete během pár okamžiků a užít si rovnou slevu 10 % na první nákup!


Nejrychlejší rozvoz

Páníčci v celé Praze až po Brandýs nad Labem se díky naší službě nejrychlejšího rozvozu mohou svého nákupu dočkat již několik hodin po objednání. Díky tomu jsme jedním z nejdostupnějších obchodníků s chovatelskými potřebami v ČR! Máme radost, že této možnosti využíváte a vaši mazlíčci tak mají vždy nějaký ten pamlsek na dosah tlapky. 


Plány do budoucna

Za našim úspěchem v soutěži Superbrands stojí spousta práce a ani v následujícím roce nehodláme polevit – prostor na zlepšení je přece vždycky!