Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Superbrands pro Super zoo

 

Obhájili jsme prestižní titul Czech Superbrands 2021

 

Skvělá zpráva pro všechny naše zákazníky, zaměstnance a příznivce. I v roce 2021 se nám podařilo obhájit ocenění Czech Superbrands, který získají značky s vynikající pověstí. Zákazníci si s takovými značkami spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Jsme opravdu hrdí, že právě Super zoo je pro naše zákazníky i zaměstnance takovou značkou. 

 

A co všechno znamená Super zoo v roce 2021?

Nové prodejny

Za poslední rok jsme otevřeli téměř třicítku nových prodejen, abyste to k nám měli ještě blíže. Nyní nás najdete na 148 místech a další prodejny na sebe nenechávají čekat. Na rok 2021 jich plánujeme další 3 desítky.

 

Nejrychlejší rozvoz

V Praze jsme spustili nejrychlejší rozvoz pro vaše mazlíčky. Když si objednáte na našem e-shopu www.superzoo.cz, bude váš balíček doma do několika málo hodin. Službu chystáme v roce 2021 rozšířit i do dalších měst.

 

Psí salón

Za poslední rok jsme otevřeli již 4 prodejny, ve kterých můžete navštívit náš Psí salón. O vašeho pejska bude královsky postaráno. Můžete mu dopřát koupel, vyčesávání, stříhání drápků nebo třeba čištění uší a očí. Další prodejny se psím salónem budou přibývat v nových prodejnách, které pro vás chystáme.

 

Věrnostní program Super zoo family

V říjnu 2020 jsme pro vás spustili zcela nový věrnostní program family. Jednodušší už to být nemůže. Stačí se zaregistrovat a všichni členové věrnostního programu mohou v Super zoo nakupovat za výhodnější ceny a čerpat další výhody. A co vy? Už máte také svoji kartičku?

 

Tvoříme obsah

Díky odborníkům, kteří pracují v Super zoo, pro vás tvoříme zajímavý obsah ze světa chovatelství. Nejvíce videí najdete na našem YouTube kanále. V tomto roce se můžete těšit na nový formát, kterým budou Podcasty Super zoo. Pro ty z vás, kteří rádi čtou, píšeme zajímavé články, které najdete v sekci naší Školy Super zoo