🎁 - 15 % na váš nákup. Slevový kód SUPERDAYS. Více informací. 

🐾 Mega výprodej, slevy 50 % a více.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Superbrands pro Super zoo
 

Obhájili jsme prestižní titul Czech Superbrands 2022

Prestižní ocenění Czech Superbrands každoročně získávají ty nejlepší značky s vynikající pověstí, ke kterým mají zákazníci osobní vztah a spojují si s nimi významné hodnoty. Jsme opravdu hrdí, že jsme letos již po šesté tento titul obhájili a jsme i nadále pro naše zákazníky a zaměstnance takovou značkou!

 

Co všechno se nám v uplynulém roce podařilo?

Nové prodejny i salony

Jelikož chceme, abyste to k nám měli blízko, v uplynulém roce jsme otevřeli téměř třicítku nových prodejen. V současné době nás tedy můžete najít téměř na 150 místech po celé ČR a rozhodně to není konečné číslo! Všechny naše stávající prodejny postupně modernizujeme a neustále přicházíme s novými nápady, jak vám nákupy co nejvíce zpříjemnit. 
Kromě nových prodejen jsme letos otevřeli také již sedmý Super zoo salon, ve kterém se náš profesionální personál o vaše mazlíčky postará přímo královsky. V současné době se k nám můžete zastavit v Praze na Černém Mostě, v Čestlicích a Čakovicích, dále pak v OC Futurum v Brně, OC Aventin v Jihlavě v OC Berounka v Plzni nebo v Táboře. V budoucnu se pro vás chystáme otevřít další, ať to vašim mazlíčkům sluší všude! 


Služba nasyptesi 

Abychom pomohli šetřit životní prostředí a vaše peněženky, spustili jsme na našich prodejnách v Praze na Zličíně a ve Starém Městě pilotní projekt bezobalové služby nasyptesi. Zákazníci si na těchto prodejnách mohou vybrat z desítek druhů granulí pro psy a kočky a nasypat si libovolné množství z násypníku do Super zoo kyblíku nebo do vlastních nádob. Věříme, že díky této novince společně ušetříme několik stovek kilogramů plastů ročně. Již brzy se na tuto službu můžete těšit i na dalších našich prodejnách!


Rozvoz přes Dáme jídlo

Jednou z našich dalších novinek posledních měsíců je spolupráce se službou Dáme jídlo ve vybraných městech. Naši zákazníci si takto mohou pohodlně nakoupit přes mobilní aplikaci či web damejidlo.cz a nechat si nákup dovézt už do 30 minut z nejbližší prodejny až domů. 


Chovatelský obsah


Protože v Super zoo zvířátka opravdu milujeme a chceme, abyste se o ně starali dobře, spolupracujeme s odborníky a tvoříme zajímavý obsah ze světa chovatelství. Dozvědět se vše potřebné k péči o vaše mazlíčky se můžete v našich videích na Youtube, článcích na webu v sekci Škola Super zoo nebo na podcastových platformách v podcastu Starajme sa, který pro vás pravidelně vytváří naši kolegové ze Slovenska. 


Společně pomáháme zvířátkům i lidem

Jestli nám něco opravdu dělá radost, pak je to vaše dobrosrdečnost! I letos jsme společně vybrali neuvěřitelné částky v našich měsíčních online sbírkách na pomoc opuštěným zvířatům v útulcích a organizacím, které se o ně starají. Společně jsme pomohli i zvířatům a páníčkům z Ukrajiny, kteří do ČR prchali před válkou – příslušným organizacím jsme předali zboží za rekordních 237 212 Kč! Do týdne od vypuknutí konfliktu jsme také přímo na Ukrajinu a do přilehlých oblastí poslali krmivo a potřeby v hodnotě přesahující 6 000 000 Kč.
Lhostejní jsme ale nebyli ani k osudu 23 letého Lukáše z Poděbrad, který po těžké nehodě potřeboval peníze na léčbu, jež mu umožní doslova postavit se zpátky na vlastní nohy. Spojili jsme síly s Kontem Bariéry a díky vám se nám podařilo získat téměř 350 000 Kč
Věříme, že podobně úspěšné budou i naše další sbírky, protože už jste nám několikrát dokázali, že máte srdce na pravém místě nejen v období naší tradiční vánoční sbírky na prodejnách! Jménem všech zvířátek vám za to děkujeme! 


Věrnostní program Super zoo family


Věrnostní program Super zoo family jsme pro vás spustili v říjnu 2020. Od té doby jsme pro jeho členy připravili zvýhodněné ceny u stovek produktů a umožnili jim čerpat spoustu skvělých benefitů. Pokud ještě nejste členy a rádi byste ušetřili, zaregistrovat se můžete během pár okamžiků a užít si rovnou slevu 10 % na první nákup!


Nejrychlejší rozvoz

Páníčci v celé Praze až po Brandýs nad Labem se díky naší službě nejrychlejšího rozvozu mohou svého nákupu dočkat již několik hodin po objednání. Díky tomu jsme jedním z nejdostupnějších obchodníků s chovatelskými potřebami v ČR! Máme radost, že této možnosti využíváte a vaši mazlíčci tak mají vždy nějaký ten pamlsek na dosah tlapky. 


Plány do budoucna

Za našim úspěchem v soutěži Superbrands stojí spousta práce a ani v následujícím roce nehodláme polevit – prostor na zlepšení je přece vždycky!