321 000 180

Po - Pá: 8:00 - 16:30
/ Prodejny / Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

Zvolit jako mojí prodejnu

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Možnosti parkování

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Hlodavci
Ptactvo
Akvaristika
Terarijní zvířata

Adresa

OC Křižanova pila, Nádražní 929
75701 Valašské Meziříčí

Kontakt

E-mail: valasskemezirici@superzoo.cz
Tel.: 576 576 681

Vzkaz z prodejny

 Pavla Doležalová  - manažerka prodejny

Pavla Doležalová - manažerka prodejny

“ Milí zákazníci, tyto první dva podzimní měsíce máme pro vás opravdu spoustu skvělých akcí v našem novém nabitém letáku, který vám rádi poskytneme na naší prodejně. Tentokrát jsme se zaměřili převážně na péči našich čtyřnohých mazlíčků, takže v akci je spousta šamponů, kartáčů, kleštiček, ale i například přípravky pro ústní hygienu. Takže neváhejte a hurá nakupovat! Těšíme se na Vás. Tým Super Zoo Valmez :-) ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem Ze směru Rožnov p. Radhoštěm, Hranice a Vsetín pojedete na kruhovém objezdu směrem na Bystřici pod Hostýnem po ulici Nádražní. Na kruhovém objezdu u Kauflandu pojedete 3. výjezdem - směr obchodní galerie.
  • Autobus a vlak z vlakového a autobusového nádraží cca 5 minut chůzí směrem ke Kauflandu.

 

Nechybíme ani na Valašsku. Otevřeli jsme totiž prodejnu chovatelských potřeb ve Valašském Meziříčí, které leží mezi Brnem a Ostravou. Aby se Vám u nás líbilo, přivítáme každého návštěvníka úsměvem a hned po vstupu na Vás dýchne jedinečná atmosféra našeho zverimexu. V příjemně osvícených regálech Vás čeká spousta produktů od kočičích podestýlek až po psí vodítka. Máme však spousty věcí také pro další zvířátka, namátkou třeba papoušky, agamy, rybičky, králíky a další. Samozřejmě nechybí ani živá zvířátka, která si děti zamilují. Až vidíte dovádět naše osmáky nebo křečky, zapomenete, že televize vůbec existuje. Tak se zastavte, moc se na Vás těšíme.

 

Další prodejny v blízkosti