🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / Azyl Handipet Rescue

Azyl Handipet Rescue

Většina útulků je zařízena pro příjem zvířátek bez domova, ale už nemají prostor a vhodné podmínky pro zraněná, nemocná nebo postižená zvířata. Právě proto vznikl v Hoření Vinici u Mělníka azyl Handipet Rescue. Zaměřuje se na psy a kočky, kterým nikdo jiný nedokáže pomoci.

O Handipet Rescue

V azylu nenajdete žádné kotce, mají pouze postele a spousty lásky. O zvířátka se také starají veterinární specialisté, kteří si dokáží poradit s lecjakým handicapem. Právě tato zvířata mívají s pobytem v kotcích vážné problémy a ubytování handicapovaného zvířete za mříží může být pro jeho zdraví nebezpečné. Proto navázal azyl spolupráci s útulky a takovéto psy a kočky dostává do péče.

O všechny zvířata pečuje tým Handipet Rescue jako o svá vlastní. Své svěřence berou jako přátele, společníky i rodinu. Jako bytosti, které se nedokážou samy bránit. Řídí se heslem "pomáháme společně". Každá koruna, každá hodina, každý úsměv dává dohromady jednotnou skupinu lidí, kteří dokáží velké věci.

Adoptujte si zvířátko

Adopcí na dálku dokážete pro handicapované psy a kočky udělat daleko více než si myslíte. Díky Vám dostanou v azylu druhou šanci na život, pomůžete jim v boji s jejich znevýhodněním. Více informací naleznete na stránce www.handipet.org/nadalku.