💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Vyhlášení vítězů ankety Statečné psí srdce

Vyhlášení vítězů ankety Statečné psí srdce

Každý z nás má možná doma hrdinu a ještě o tom neví. V mnoha situacích Vám totiž mazlíček dokáže zachránit život nebo zdraví. Přesvědčit se o tom můžete každý rok při vyhlášení ankety Statečné psí srdce, kterou pravidelně sponzorujeme. Chcete znát příběhy oceněných pejsků? Pojďte si číst.

Ocenění za dlouhodobou pomoc

Sošku získal pejsek Chuck. Ten se již několik let stará o svoji paničku, která trpí srdečními kolapsy doprovázenými zástavami srdce. Minulý rok ležela jeho paničku hodinu na zemi na sídlišti, Chuck si na ni lehl a zachránil paničku před umrznutím. Když venku uslyšel kroky, přivolal pomoc a záchranáři paní resuscitovali.

Záchranný čin neslužebních psů

Rex byl vždycky hodným a klidným psem, který téměř neštěkal. Jednoho dne však štěkal tak úporně, že celá rodina k němu běžela. Tam našli na podlaze ležet svého dědečka, který měl právě srdeční příhodu. Rex mu svým činem zachránil život.

Statečné psí srdce trofej Chuck Rex

Záchranný čin služebních a záchranářských psů

Profíkem roku se stal kříženec německého ovčáka a maliňáka jménem War. Během minulého roku pomohl najít dva sebevrahy.

In Memoriam

Tohle ocenění je hezké i smutné zároveň, neboť vítězný hrdina již není mezi námi. Ale vždy se najde spousta lidí, kteří na něj nikdy nezapomenou. Letos ocenění získala fenka belgického ovčáka Cama, která pomáhala chránit živočišné druhy před pašeráky a pytláky. Bohužel však zahynula při autonehodě. Za život jí však vděčí spousta jiných zvířátek.

Cena SUPER ZOO

Jako partner celé ankety můžeme vybrat vítěze této speciální kategorie. Příběhů jsme dostali spoustu a nakonec jsme vybrali právě tento. Fenka zlatého retrívra Jůlinka několik let dohlíží na svou paničku Soňu, která má sklony k depresím a sebepoškozování. Jůlinka jí už několikrát zlepšila náladu, depresi zahnala a v záchvatu úzkosti tu byla pro paničku. Tím ji několikrát zachránila život. Soňa s Jůlinkou nyní složila canisterapeutické zkoušky a rozhodli se společně pomáhat i dalším lidem.

War s Bárou Štěpánovou Cama Soňa s Jůlinkou

Vše jsme natočili

Chcete se podívat, jak výherci vypadali a jaké emoce byly při předávání ve vzduchu? Mrkněte se na celý záznam z předání.

Jsme na předávání cen Statečné psí srdce❤️ ceny získávají pejsci, kteří zachránili nebo pomohli zachránit lidský život