🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Vyhodnocení autogramiády kalendáře Psí život

Vyhodnocení autogramiády kalendáře Psí život

Určitě si vzpomínáte na listopad a prosinec, kdy jste na našich prodejnách mohli potkat se známou herečkou ze seriálu Ulice. U ní jste si mohli zakoupit kalendář a získat autogram s věnováním. Výtěžek z prodeje kalendáře byl určen pro opuštěná zvířátka z útulků. Zajímá Vás, jak to celé dopadlo?

Nejprve Vám kalendář trochu představíme. V kalendáři pro rok 2017 Vás čeká celkem 12 fotek známých osobností s jejich mazlíčky - pejsky adoptovanými z útulku. Vyfotit se do kalendáře nechala Patricie Solaříková s fenkou Jackie, Petr Kolář s pejskem Bejky, Marta Jandová s Kašparem a Melicharem, Tomáš Matonoha s Potámií, Ondra Volejník s Miou, Filip Tomsa s Amorem, Václav Vydra a Jana Boušková s jejich Linou a další.

S Patricií jsme objeli 15 prodejen SUPER ZOO po celé ČR. Dorazilo Vás opravdu hodně. Páťu určitě musela občas bolet ruka od nekončícího podepisování. Ale stálo to za to. Vždyť to udělá radost nejen Vám, ale také pejskům. Podařilo se prodat krásných 280 kalendářů. Vybrali jsme celkem 83 720 Kč. Výtěžek si rozdělí čtyři organizace: Útulek Libeň, DOGPOINT, Psí Život a Útulek Libeň.

     

Další fotografie si můžete prohlédnout na našem Facebooku.

Za všechna opuštěná zvířátka Vám moc děkujeme! Pokud máte o kalendář stále zájem, zakoupit ho můžete přímo na stránkách www.psizivot.com.

Akci si určitě příští rok zopakujeme :)