❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Druhé Vánoce pro útulky. Rozdali jsme dárky za milion

Možná jste si nedávno na prodejně SUPER ZOO všimli, že pod stromeček nebo v kleci ležely nějaké produkty. Šlo o vánoční sbírku pro útulky a zapojily se do ní prodejny po celé republice. Zapojil se také náš e-shop. Většinu sbírek jsme již předali a opuštění psi a kočky mají tak druhé Vánoce ještě v lednu.

 

Tak tohle jsme opravdu nečekali

V předchozí sbírce jsme vybrali krásných 639 tisíc korun v chovatelských potřebách. Od té doby jsme však vyrostli, do sbírky se zapojil e-shop, ale především máme naprosto úžasné zákazníky, kterým není osud zvířátek lhostejný. Proto jsme pokořili loňský rekord a letos jsme ve vánoční sbírce vybrali 

 

Přes 1 000 000 Kč pro útulky ve vánoční sbírce!

Která prodejna vybrala nejvíce?

Nejštědřejší byli zákazníci prodejny Olomouc Haná, kteří věnovali podporovanému útulku přes 60 tisíc korun. Hned za nimi se umístilo SUPER ZOO Kladno se 44 tisíci a Žatec s téměř 39 tisíci. Eshop přihodil dalších 40 tisíc pro útulek AniDef. A to je opravdu jen špička ledovce. Průměrně každý útulek získal přes 15 tisíc. Na tenhle výsledek jsme opravdu pyšní!

 

Pár fotek z předání sbírek

     

Sbíralo se všude

Chcete vědět, který útulek Vaše prodejna podpořila? Přinášíme Vám kompletní seznam prodejen s vánoční sbírkou. Stáhnout si jej můžete zde.

 

Chcete pomáhat celý rok?

Není problém! Na e-shopu můžete přispět libovolnou částkou na podporovaný útulek. My Váš příspěvek zdvojnásobíme. Klikněte zde a dozvíte se více >>

 

Všem, kteří přispěli, ze srdce děkujeme.