Granule pro kočky Stáří kočky: Dospělá kočka
Podkategorie
Zobrazit produkty podle značky
Nejprodávanější
Parametrický filtr
- Bez zdravotních omezení 204
- Citlivá kůže a problémová srst 102
- Citlivé klouby a pohyb 32
- Citlivé močové cesty a ledviny 96
- Citlivé trávení 159
- Citlivé zuby a dásně 33
- Citlivý zrak 22
- Oslabená funkce jater 6
- Oslabená imunita 133
- Oslabení po nemoci nebo operaci 0
- Sklon k nadváze 104
- Sklony ke stresu a úzkostem 6
- Srdeční a cévní obtíže 62
- Časté smotky chlupů (Trichobezoáry) 31
- Batáty 11
- Bažant 5
- Bez kuřecího masa 2
- Bez obilovin (Grain Free) 72
- Bizoní maso 1
- Borůvky 18
- Brambory/batáty 1
- Bylinky 38
- Cizrna 18
- Divočák 7
- Drůbeží maso 0
- Drůbeží tuk 11
- Dýně 20
- Grilované kuře 1
- Heřmánek 11
- Hnědá rýže 1
- Hovězí maso 18
- Hrášek 21
- Jablko 11
- Jehněčí maso 31
- Játra 29
- Kachní maso 40
- Kapr 7
- Kořen z čekanky 18
- Krocan 0
- Králík 7
- Krůtí a krocaní maso 61
- Kukuřice 31
- Kuřecí maso 121
- Kuřecí moučka 1
- Lněné semínko 29
- Losos 46
- Lososový olej 29
- Luštěniny 26
- Maliny 11
- Minerály 2
- Mořská řasa 11
- Mořské ryby 20
- Mrkev 18
- Máta 1
- Měsíček lékařský 0
- Obiloviny 29
- Pivovarské kvasnice 30
- Pomeranč 2
- Pstruh 5
- Pšenice 3
- Quinoa 1
- Rajče 0
- Rakytník 29
- Rozmarýn 18
- Rýže 68
- Sleď 3
- Sobí maso 3
- Sušená zelenina 26
- Sušené ovoce 4
- Tuňák 2
- Tymián 18
- Vejce 0
- Vepřové maso 12
- Yucca 25
- Zvěřina 6
- Zázvor 18
- Červená čočka 14
- Červená řepa 10
- Šanta kočičí 11
- Krmivo Hill´s Science Plan Feline Adult Sterilised Cat Chicken 10kg 1
- 4 konzervy Ontario 95 g zdarma 8
- Hills kapsičky 10/2026 3
- Ontario pro každý kočičí kožíšek 4
- Ontario degustační sety pro šelmu i mazlíčka 4
- 2 konzervy Ontario 95 g zdarma 8
- Ontario senior 0
- Ontario kastrované kočky 2
- Hills Science Plan 15 % 6
- Ontario široký sortiment receptur 8
- Ontario krmivo pro každou životní fázi 8
- Ontario pro koťata a březí kočky 0
- SP Feline Young Adult sterilised Cat Salmon 10kg 1
- Vyzkoušejte malé balení Ontario 8
- Krmivo Hill´s Science Plan Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat Chicken 10kg 0
- Ontario koření a bylinky 8
- Dlouhodobě nízké ceny krmiv 48
- Ontario kvalitní krmivo dělá rozdíl 8
- Mezinárodní den zvířat chovatelé 252
- SP Feline Adult Sterilized cat Salmon 15kg 1
- Mezinárodní den zvířat 252
- Vyzkoušejte vzorek nebo malé balení Ontario 8
- Ontario nízký obsah obilovin 8
Vybrané filtry
Produkty v kategorii Granule pro kočky
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon 8kg
Původní cena
629 Kč
Cena
534 Kč
Cena za 100 g: 7,9 Kč
Sleva
15 %
Ontario Cat Sterilised Salmon 6,5 kg
Původní cena
919 Kč
Cena
781 Kč
Cena za 100 g: 14,1 Kč
Sleva
15 %
4 konzervy Ontario 95 g zdarma
Ontario Cat Sterilised Lamb 6,5 kg
Původní cena
919 Kč
Cena
781 Kč
Cena za 100 g: 14,1 Kč
Sleva
15 %
4 konzervy Ontario 95 g zdarma
Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Urinary Health 7kg
Původní cena
779 Kč
Cena
662 Kč
Cena za 100 g: 11,1 Kč
Sleva
15 %
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon 8kg
Původní cena
619 Kč
Cena
526 Kč
Cena za 100 g: 7,7 Kč
Sleva
15 %
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb 8kg
Původní cena
629 Kč
Cena
534 Kč
Cena za 100 g: 7,9 Kč
Sleva
15 %
Applaws Cat kuře & kachna 7,5kg
Původní cena
899 Kč
Cena
764 Kč
Cena za 100 g: 12,0 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Applaws Cat kuře & losos 7,5kg
Původní cena
999 Kč
Cena
849 Kč
Cena za 100 g: 13,3 Kč
Sleva
15 %
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Chicken 8kg
Původní cena
619 Kč
Cena
526 Kč
Cena za 100 g: 7,7 Kč
Sleva
15 %
Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Weight Control 7kg
Původní cena
829 Kč
Cena
704 Kč
Cena za 100 g: 11,8 Kč
Sleva
15 %
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline 6,6kg
Původní cena
799 Kč
Cena
679 Kč
Cena za 100 g: 12,1 Kč
Sleva
15 %
Ontario Cat Exigent 6,5kg
Původní cena
899 Kč
Cena
764 Kč
Cena za 100 g: 13,8 Kč
Sleva
15 %
4 konzervy Ontario 95 g zdarma
Ontario Cat Sterilised Lamb 2kg
Původní cena
389 Kč
Cena
330 Kč
Cena za 100 g: 19,4 Kč
Sleva
15 %
2 konzervy Ontario 95 g zdarma
N&D Prime Cat Neutered Chicken & Pomegranate 5kg
Původní cena
1 199 Kč
Cena
1 019 Kč
Cena za 100 g: 24,0 Kč
Sleva
15 %
Brit Premium by Nature Cat Adult Chicken 8kg
Původní cena
619 Kč
Cena
526 Kč
Cena za 100 g: 7,7 Kč
Sleva
15 %