🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Novinky / Podpořili jsme společně Lukášovu léčbu částkou 346 081 Kč

Podpořili jsme společně Lukášovu léčbu částkou 346 081 Kč

6. 4. 2022

O tom, že se život může ze dne na den převrátit vzhůru nohama, se bohužel přesvědčujeme každý den. Zvláště v posledních týdnech. A proto je důležité být neustále ve střehu a snažit se pomáhat tam, kde je třeba. V Super zoo se snažíme podporovat hlavně projekty, které pomáhají zvířatům v nouzi, ale ani lidské osudy nám nejsou lhostejné. A jsme rádi, že ani našim zákazníkům! 

Nedávno jsme na 20 prodejnách Super zoo po celé ČR uspořádali sbírku na pomoc třiadvacetiletému elektroprojektantovi Lukášovi z Poděbrad, který až do vážné nehody před dvěma lety žil úplně normální život. Miloval svou práci a svůj volný čas trávil převážně se svými přáteli na skateparku, kde se věnoval svému oblíbenému koníčku – jízdě na BMX kole. Jenže jednoho rána se s kamarády rozhodli zajet si na snídani autem. Bohužel ale místo v restauraci skončil v tříměsíčním kómatu na traumatologickém oddělení v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. 

Lukáš nehodu přežil jen zázrakem a následky z ní si ponese celý život. Utrpěl poranění mozku a ochrnul na levou ruku i nohu. Dlouhé měsíce byl odkázán jen na péči lékařů, kteří mu nedávali příliš velké naděje. Lukáš je ale od přírody bojovník a se svou situací se, a to hlavně díky odhodlání a pomoci své maminky, pere jako lev. A tak se nevzdává a rád by začal i znovu chodit! Na to ovšem potřebuje speciální neurorehabilitační program, který je velice nákladný.  

Jeho příběh nás zasáhl, a tak jsme se rozhodli, že spojíme své síly s Kontem Bariéry a pokusíme se mu pomoci. Aby se Lukáš mohl přiblížit životu, který žil před nehodou, potřebuje podstoupit několik neurorehabilitací ročně. Každá z nich ale stojí několik set tisíc, které bohužel zdravotní pojišťovna neproplácí.

Jsme tedy opravdu šťastní, že naši zákazníci mají srdce na pravém místě a společnými silami do kasiček v našich prodejnách přispěli 178 120 Kč. Dalších 167 961 Kč se vysbíralo přes sbírkový příběh na webu Konta Bariéry. Celkem tedy neuvěřitelných 346 081 Kč na pomoc Lukášovi! 

Díky vám Lukáš získal prostředky na roční léčbu a věříme, že bude zase o krok dál na cestě k lepší budoucnosti.

Všem vám i jménem Konta Bariéry a Lukáše děkujeme a Lukášovi přejeme, ať se léčba podaří!