💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Novinky / Super zoo udělala radost malé Sofince se SMA výbavou pro králíčka

Super zoo udělala radost malé Sofince se SMA výbavou pro králíčka

26. 4. 2023

Zvířátka přinášejí do našich životů spoustu radosti a leckdy se starají se o naše duševní i fyzické zdraví. Proto když nám přišel dopis od paní Ivany Petrovické, maminky pětileté Sofinky trpící spinální svalovou atrofií, nemohli jsme jinak než vyhovět jejímu skromnému přání. Sofinka si totiž moc přála mít králíčka a my jsme se rozhodli jí pro něj darovat vše potřebné

Sofinka je krásná holčička, která však na svět bohužel přišla se vzácným genetickým onemocněním – spinální svalovou atrofií 1. typu, jejíž léčba je velmi náročnou a nákladnou záležitostí. Její rodiče se ale ani na okamžik nevzdali a rozhodli s krutým osudem zabojovat. Podařilo se jim Sofinku zapojit do jedinečné studie v Bostonu, zajistit speciální léčbu v Římě a díky lékům a rehabilitacím se jim podařilo téměř nemožné – Sofinka i přes původní nepříznivé prognózy dokáže sama mluvit, dýchat, polykat a pohybovat se na elektrickém vozíčku!  

Kvůli svému hendikepu si Sofinka nikdy nemohla hrát s panenkami či stát u kuchyňky, jak to malé holčičky běžně dělají. Jinak je to ale veselá holčička, která chce neustále o někoho pečovat. Proto ji rodiče v rámci motivace k dalším pokrokům navrhli, ať si sama zvolí odměnu za zvládnutí většího úkolu. A Sofinka si nepřála nic jiného než dostat kamaráda v podobě zakrslého králíčka! S tím její maminka s tatínkem rádi souhlasili, avšak jelikož mají obrovské finanční výdaje za léčbu a rehabilitace, obrátili se na nás s žádostí o pomoc.  

Společně se značkou Nature Land jsme tedy dali dohromady základní výbavu v podobě krmiva, podestýlky, napáječky, domečků, hraček či přepravky a pozvali jsme Sofinku a její rodiče na naši prodejnu v Pardubicích na Fáblovce, kde jsme jí vše předali. Sofinka měla z výbavy obrovskou radost a rovnou se pomazlila i s ostatními králíčky, kteří ještě čekají na své majitele.  

Příběh malé Sofinky nás velmi chytl za srdce a jsme strašně moc rádi, že jsme mohli pomoci a splnit této malé bojovnici sen o králičím společníkovi. Přejeme jí spoustu sil, a hlavně dlouhý život plný lásky a radosti! 

Pokud byste chtěli Sofinku také podpořit, podívejte se na její webové stránky