🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

🚚 Týden dopravy ZDARMAZbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci. 🚚

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / Pomohli jsme! 22 208 Kč putuje k týraným a opuštěným psům z Azylu Pídička

Pomohli jsme! 22 208 Kč putuje k týraným a opuštěným psům z Azylu Pídička

Tentokrát jsme spojili síly se známou youtuberkou Sárou Holanovou a rozhodli se pomoci zvířátkům z trochu netradičního útulku. Azyl Pídička se totiž stará především o týrané pejsky, které člověk už jednou zklamal. Jsou bojácní nebo agresivní, příliš nefandí lidské společnosti. V Pídičce se jim snaží pomoci.

Pár slov o azylu Pídička

Za celým projektem stojí mladá slečna Veronika Zoulíková. Nedokázala se už dívat na osudy pejsků, které by si v útulku nikdo nevybral a oni tak nikdy nepoznali domov. Rozhodla se jim pomoci, dát jim individuální péči a vrátit důvěru v člověka.

Útulek pojmenovala po svém pejskovi Pídička. Zařízení nemá velkou kapacitu, najednou se dokáže postarat jen o cca 10 psů. Když se ale rozhlédnete, určitě si všimnete také prasátka. To je další z maskotů útulku.

Pomohla Sára Holanová a její fanoušci

Právě od ní jsme dostali tip. Společně jsme útulek představili svým fanouškům a zákazníkům. Sára celé akci velmi pomohla a také díky ní a jejím fanouškům jsme za měsíc vybrali takto krásnou částku. Všem Vám moc děkujeme!

Podívejte se na video, které pro Vás Sára připravila:

Kvalitní krmivo, psí hračky, masové konzervy piškoty a další

Tohle všechno si útulek za vybranou částku 22 208 Kč pořídil. Pejsci z toho měli neuvěřitelnou radost a do krabic se dobývali ihned potom, co jsme je položili na zem. Jednu po druhé tahali z krabice a hráli si s nimi.

Jako odměnu za pózování před naším kolegou, fotografem Filipem, si vysloužili také pár piškotů. Kvalitní granule Ontario jsme zatím uchránili. Ale věříme, že v tuhle chvíli už si na nich pochutnávají.

Ale jedna fotka vydá za tisíc slov. A my jich máme hned dvanáct: