🐾 Mega výprodej, slevy 50 % a více.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

🎁 - 10 % na váš nákup. Slevový kód SUPERDAYS. Více informací.

🎁 - 20 % na váš nákup. Slevový kód BLACKFRIDAY. Více informací.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Škola Super zoo / ...o psech / Články / Běžný život / Jaký vliv má podzimní počasí na naše mazlíčky?

Jaký vliv má podzimní počasí na naše mazlíčky?

Podzim s sebou přináší chladnější počasí, méně sluníčka, déšť a mlhu. Není divu, že se nejen my lidé  cítíme tzv. pod psa. Navíc začínají řádit virózy a nachlazení. Proto kdekdo užívá doplňky stravy, aby zůstal zdravý a v kondici. Neměli bychom však zapomínat ani na naše chlupáče. I jejich imunita může být s příchodem podzimu oslabena.

Něco pro pohodu a lepší kondici

Velmi oblíbeným doplňkem je lososový olej. Posiluje imunitní systém a potlačuje chronické záněty. Pokud je podáván pravidelně, zvyšuje schopnost učení a zlepšení paměti zejména u štěňat a stárnoucích psů. Je prospěšný psímu i kočičímu srdíčku a má i estetické účinky, neboť podporuje zdraví kůže, lesk, hustotu srsti a posiluje drápky. Další užitečný pomocník je kokosový olej. Zvyšuje odolnost a výkon, podporuje metabolismus. Je vhodný zejména pro psy v zátěži, neboť je energetickým zdrojem pro svalstvo. Chcete posílit obranyschopnost a vitalitu svého psa nebo kočky? Zkuste zelenou řasu spirulinu. Posiluje funkci imunitního systému a je pomocníkem při rekonvalescenci. Uleví také mazlíčkovi při nebo po stresovém období. Výborně regeneruje organismus po fyzické zátěži. Zdravé zvíře udrží spirulina v kondici a spokojené. Pozitivní účinek na nervový systém mají také pivovarské kvasnice. Vyživují srst a kůži a v neposlední řadě napomáhají správnému zažívání (bohatý zdroj probiotik) především v období rekonvalescence.

Pro lepší pohyblivost

V každém věku, v každém stupni zátěže i v každém ročním období dochází u aktivních pejsků k zatěžování kloubů. To můžeme snadno napravit přidáváním kloubní výživy. Díky obsahu glukosaminu, chondroitinu a MSM budou kloubní chrupavky chráněny před zátěží, budou pružnější a rychleji se zregenerují. Při přetrvávajících problémech s klouby pomáhá kloubní výživa zvýšit pohyblivost a snížit bolest. Super je Canvit Chondro ve formě chutných tablet s příchutí kuřecích jater, které si každý pes určitě zamiluje.

Jak urychlit línání srsti koček a psů?

Majitelé psů a koček mají podzim spojený mimo jiné i s línáním svých mazlíčků. Línání nelze zastavit, ale pomocí našich tipů jej můžete omezit na minimum.

Doplňky stravy

Skvělou volbou je lososový olej. V případě, že mazlíčkovi vadí specifická rybí vůně, lze jako alternativu použít lněný olej. Doporučujeme také pravidelné podávání pivovarských kvasnic.

Péče o srst

Častější koupání psů v kvalitní, nejlépe přírodní, kosmetice určené přímo pro psy také urychluje proces línání. Uvolněná srst se odstraní a zrychlí se nástup srsti nové. Během línání je na denním pořádku kartáčování psů a koček.

Komentáře