🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

Jste přihlášení jako členi chovatelského klubu Super zoo. V rámci nabídky nyní vidíte zvýhodněné ceny pro chovatelský klub.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

Společenská plemena

 • Pudl

  Pudl se dnes chová ve čtyřech velikostních rázech a jde o bystrého a aktivního společníka, který se perfektně hodí do městského bytu. Ne ale jako ozdoba na gauč, protože miluje pohyb a chce vše prožívat se svými páníčky.  

  Zobrazit celý článek
 • Čínský chocholatý pes

  Čínský chocholatý pes je specifické plemeno, které díky svému originálnímu vzhledu vzbuzuje jak pozitivní, tak negativní emoce. Ten, kdo tohoto psíka ale pozná blíže zjistí, že jde o veselého a příjemného společníka do nepohody.  

  Zobrazit celý článek
 • Bišonek

  Bišonek je pejsek, který vzhledem připomíná cukrovou vatu nebo nadýchaný bílý obláček. Dnes patří tento veselý a čilý psík k oblíbeným společenským plemenům. 

  Zobrazit celý článek
 • Maltézský psík

  Maltézský psík je velmi staré plemeno s hedvábnou, dlouhou srstí. Se svým páníčkem nadšeně tento malý aktivní psík rád podnikne vše možné i nemožné. Stejně tak si ale užívá mazlení a své pohodlí, ideálně na klíně.  

  Zobrazit celý článek
 • Papillon

  Hlavním poznávacím znamením papillona jsou jeho uši, které připomínají roztažená motýlí křídla (odtud z francouzského „papillon“ – česky “motýl”). Papillon není moc rozšířené plemeno, což je škoda, protože díky své výborné povaze a roztomilému vzhledu může směle konkurovat i větším plemenům.  

  Zobrazit celý článek
 • Bostonský teriér

  Asi nikoho by nenapadlo, že toto malé elegantní a veselé plemeno bylo původně vyšlechtěno pro psí zápasy. Bostonek je však podceňovaný pejsek, který má příjemnou povahu a neutuchající dobrou náladu. 

  Zobrazit celý článek