🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

Jste přihlášení jako členi chovatelského klubu Super zoo. V rámci nabídky nyní vidíte zvýhodněné ceny pro chovatelský klub.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

Teriéři

 • Jack russel teriér

  Jack russel teriér je kurážný malý pes, který se nezalekne se žádné aktivity a hodí se pro sportovně založené páníčky, kteří zvládnou jeho temperament a chuť stále něco dělat.  

  Zobrazit celý článek
 • West higland white terrier

  Westík je mezi teriéry dobře rozpoznatelný svou bílou barvou. Je to přátelský a stále dobře naladěný psík, kterého bez obav zvládne i začátečník.  

  Zobrazit celý článek
 • Anglický bulteriér

  Charakteristická klabonosá hlava, dobrácká povaha a velká odvaha. To je anglický bulteriér zvaný “bulík”, který má neprávem pošramocenou pověst, ale přitom je to veselý pes s neutuchajícím temperamentem.  

  Zobrazit celý článek
 • Jorkšírský teriér

  Pes jen na mazlení a do kabelky? V žádném případě! Jorkšírský teriér je velký pes v malém těle a teriér každým coulem. Je temperamentní, sebevědomý a rozhodně není gaučovým povalečem.  

  Země původu  

  Zobrazit celý článek
 • Stafordšírský bulteriér

  Vzhledem možná vypadá jako bojovník, ale duší anděl. U stafordšírského bulteriéra je láska k lidem, a zejména k dětem, vyloženě legendární. Proto bezpochyby patří mezi nejlepší psy do rodiny s dětmi.  

  Zobrazit celý článek
 • Australský teriér

  Australský teriér je houževnaté plemeno, které není mimo svou domovinu příliš rozšířené. Je to však škoda, protože tento malý a energický pejsek je společníkem zkrátka pro všechno.

  Zobrazit celý článek