🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

Jste přihlášení jako členi chovatelského klubu Super zoo. V rámci nabídky nyní vidíte zvýhodněné ceny pro chovatelský klub.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

Špicové a primitivní plemena

 • Sibiřský husky

  Sibiřský husky je bezesporu krásné zvíře, které je ceněné také pro své pracovní kvality. Jeho pronikavému pohledu málokdo odolá. Je ideální volbou pro velmi aktivní lidi s dostatkem času.  

  Zobrazit celý článek
 • Samojed

  Nadýchaná bělostná srst, oči jako knoflíky a neutuchající úsměv „na rtech“. Tušíte správně, že jde o samojeda. Staré severské plemeno, které svého pána doprovází kamkoliv a za každého počasí.  

  Zobrazit celý článek
 • Shiba inu

  Shiba inu je nejmenší z japonských plemen a vzhledem připomíná chundelatou lištičku. Sice je malý vzrůstem, ale má kuráž velkého psa, kterou doprovází vyhlášená samostatnost a bojovnost. Mimo svou domovinu se už chová jen jako rodinný společník. 

  Zobrazit celý článek
 • Basenji

  Basenji, zvaný také konžský pes, je zvláštní plemeno psa ze střední Afriky. Jeho svéhlavá povaha klade značné nároky na člověka, zejména co se trpělivosti týče. 

  Zobrazit celý článek
 • Americká akita

  Velký, huňatý pes připomínající vzhledem medvěda. To je americká akita. Vyniká svou věrností, hrdostí a výbornou schopností hlídat, ale stejně jako její japonský protějšek není psem pro každého.

  Zobrazit celý článek
 • Akita inu

  Akita inu je hrdý, vznešený a sebejistý pes. Největší z japonských špiců je národním pokladem a kulturní památkou. 

  Zobrazit celý článek