Granule pro kočky Stáří kočky: Starší kočka
Podkategorie
Zobrazit produkty podle značky
Nejprodávanější
Parametrický filtr
- Hodnocení 100% 20
- Hodnocení 80% 4
- Hodnocení 60% 0
- Hodnocení 40% 0
- Hodnocení 20% 0
- ⭐⭐ Basic + 0
- ⭐⭐⭐ Premium 19
- ⭐⭐⭐⭐ Superpremium 39
- ⭐⭐⭐⭐⭐ Ultrapremium 15
- Bez zdravotních omezení 56
- Citlivá kůže a problémová srst 20
- Citlivé klouby a pohyb 14
- Citlivé močové cesty a ledviny 33
- Citlivé trávení 44
- Citlivé zuby a dásně 14
- Citlivý zrak 11
- Oslabená funkce jater 1
- Oslabená imunita 45
- Oslabení po nemoci nebo operaci 0
- Sklon k nadváze 41
- Sklony ke stresu a úzkostem 3
- Srdeční a cévní obtíže 18
- Časté smotky chlupů (Trichobezoáry) 2
- Batáty 2
- Bažant 3
- Bez kuřecího masa 1
- Bez obilovin (Grain Free) 14
- Bizoní maso 1
- Borůvky 18
- Brambory/batáty 1
- Bylinky 14
- Cizrna 18
- Divočák 4
- Drůbeží maso 1
- Drůbeží tuk 11
- Dýně 18
- Grilované kuře 0
- Heřmánek 11
- Hnědá rýže 0
- Hovězí maso 14
- Hrášek 18
- Jablko 11
- Jehněčí maso 9
- Játra 29
- Kachní maso 9
- Kapr 4
- Kořen z čekanky 18
- Krocan 0
- Králík 0
- Krůtí a krocaní maso 38
- Kukuřice 7
- Kuřecí maso 29
- Kuřecí moučka 0
- Lněné semínko 29
- Losos 14
- Lososový olej 29
- Luštěniny 8
- Maliny 11
- Minerály 1
- Mořská řasa 11
- Mořské ryby 7
- Mrkev 18
- Máta 0
- Měsíček lékařský 1
- Obiloviny 14
- Pivovarské kvasnice 30
- Pomeranč 0
- Pstruh 1
- Pšenice 1
- Quinoa 0
- Rajče 1
- Rakytník 29
- Rozmarýn 18
- Rýže 14
- Sleď 1
- Sobí maso 0
- Sušená zelenina 3
- Sušené ovoce 0
- Tuňák 0
- Tymián 18
- Vejce 0
- Vepřové maso 12
- Yucca 22
- Zvěřina 4
- Zázvor 18
- Červená čočka 11
- Červená řepa 10
- Šanta kočičí 11
- Krmivo Hill´s Science Plan Feline Adult Sterilised Cat Chicken 10kg 0
- 4 konzervy Ontario 95 g zdarma 1
- Hills kapsičky 10/2026 1
- Ontario pro každý kočičí kožíšek 0
- Ontario degustační sety pro šelmu i mazlíčka 0
- 2 konzervy Ontario 95 g zdarma 1
- Ontario senior 3
- Ontario kastrované kočky 1
- Hills Science Plan 15 % 1
- Ontario široký sortiment receptur 1
- Ontario krmivo pro každou životní fázi 1
- Ontario pro koťata a březí kočky 0
- SP Feline Young Adult sterilised Cat Salmon 10kg 0
- Vyzkoušejte malé balení Ontario 1
- Krmivo Hill´s Science Plan Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat Chicken 10kg 1
- Ontario koření a bylinky 1
- Dlouhodobě nízké ceny krmiv 8
- Ontario kvalitní krmivo dělá rozdíl 1
- Mezinárodní den zvířat chovatelé 73
- SP Feline Adult Sterilized cat Salmon 15kg 0
- Mezinárodní den zvířat 73
- Vyzkoušejte vzorek nebo malé balení Ontario 1
- Ontario nízký obsah obilovin 1
Vybrané filtry
Produkty v kategorii Granule pro kočky
Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Weight Control 7kg
Původní cena
829 Kč
Cena
704 Kč
Cena za 100 g: 11,8 Kč
Sleva
15 %
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline 6,6kg
Původní cena
799 Kč
Cena
679 Kč
Cena za 100 g: 12,1 Kč
Sleva
15 %
IAMS Cat Adult Lamb 10kg
Původní cena
849 Kč
Cena
721 Kč
Cena za 100 g: 8,5 Kč
Sleva
15 %
Ontario Cat Sterilised 7+ Senior 6,5kg
Původní cena
899 Kč
Cena
764 Kč
Cena za 100 g: 13,8 Kč
Sleva
15 %
4 konzervy Ontario 95 g zdarma
IAMS Cat Adult Hairball Reduction Chicken 10kg
Původní cena
849 Kč
Cena
721 Kč
Cena za 100 g: 8,5 Kč
Sleva
15 %
IAMS Cat Adult Ocean Fish 10kg
Původní cena
849 Kč
Cena
721 Kč
Cena za 100 g: 8,5 Kč
Sleva
15 %
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb 8kg
Původní cena
639 Kč
Cena
543 Kč
Cena za 100 g: 8,0 Kč
Sleva
15 %
Orijen Cat & Kitten 5,4kg
Původní cena
1 399 Kč
Cena
1 189 Kč
Cena za 100 g: 25,9 Kč
Sleva
15 %
Ontario Cat Sterilised 7+ Senior 2kg
Původní cena
379 Kč
Cena
322 Kč
Cena za 100 g: 19,0 Kč
Sleva
15 %
2 konzervy Ontario 95 g zdarma
IAMS Cat Adult Sterilised Chicken 10kg
Původní cena
879 Kč
Cena
747 Kč
Cena za 100 g: 8,8 Kč
Sleva
15 %
Prospera Plus Sterilized 7+ Chicken Weight Balance 2kg
Původní cena
329 Kč
Cena
279 Kč
Cena za 100 g: 16,4 Kč
Sleva
15 %
Orijen Regional Red Cat 5,4kg
Původní cena
1 699 Kč
Cena
1 444 Kč
Cena za 100 g: 31,5 Kč
Sleva
15 %
Prospera Plus Sterilized 7+ Chicken Weight Balance 7kg
Původní cena
839 Kč
Cena
713 Kč
Cena za 100 g: 12,0 Kč
Sleva
15 %
Orijen Cat & Kitten 340g
Původní cena
169 Kč
Cena
143 Kč
Cena za 100 g: 49,7 Kč
Sleva
15 %
Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Weight Control 0,4kg
Původní cena
149 Kč
Cena
126 Kč
Cena za 100 g: 37,2 Kč
Sleva
15 %