Granule pro kočky Stáří kočky: Dospělá kočka
Podkategorie
Zobrazit produkty podle značky
Nejprodávanější
Parametrický filtr
- Bez zdravotních omezení 204
- Citlivá kůže a problémová srst 102
- Citlivé klouby a pohyb 32
- Citlivé močové cesty a ledviny 96
- Citlivé trávení 159
- Citlivé zuby a dásně 33
- Citlivý zrak 22
- Oslabená funkce jater 6
- Oslabená imunita 133
- Oslabení po nemoci nebo operaci 0
- Sklon k nadváze 104
- Sklony ke stresu a úzkostem 6
- Srdeční a cévní obtíže 62
- Časté smotky chlupů (Trichobezoáry) 31
- Batáty 11
- Bažant 5
- Bez kuřecího masa 2
- Bez obilovin (Grain Free) 72
- Bizoní maso 1
- Borůvky 18
- Brambory/batáty 1
- Bylinky 38
- Cizrna 18
- Divočák 7
- Drůbeží maso 0
- Drůbeží tuk 11
- Dýně 20
- Grilované kuře 1
- Heřmánek 11
- Hnědá rýže 1
- Hovězí maso 18
- Hrášek 21
- Jablko 11
- Jehněčí maso 31
- Játra 29
- Kachní maso 40
- Kapr 7
- Kořen z čekanky 18
- Krocan 0
- Králík 7
- Krůtí a krocaní maso 61
- Kukuřice 31
- Kuřecí maso 121
- Kuřecí moučka 1
- Lněné semínko 29
- Losos 46
- Lososový olej 29
- Luštěniny 26
- Maliny 11
- Minerály 2
- Mořská řasa 11
- Mořské ryby 20
- Mrkev 18
- Máta 1
- Měsíček lékařský 0
- Obiloviny 29
- Pivovarské kvasnice 30
- Pomeranč 2
- Pstruh 5
- Pšenice 3
- Quinoa 1
- Rajče 0
- Rakytník 29
- Rozmarýn 18
- Rýže 68
- Sleď 3
- Sobí maso 3
- Sušená zelenina 26
- Sušené ovoce 4
- Tuňák 2
- Tymián 18
- Vejce 0
- Vepřové maso 12
- Yucca 25
- Zvěřina 6
- Zázvor 18
- Červená čočka 14
- Červená řepa 10
- Šanta kočičí 11
- Krmivo Hill´s Science Plan Feline Adult Sterilised Cat Chicken 10kg 1
- 4 konzervy Ontario 95 g zdarma 8
- Hills kapsičky 10/2026 3
- Ontario pro každý kočičí kožíšek 4
- Ontario degustační sety pro šelmu i mazlíčka 4
- 2 konzervy Ontario 95 g zdarma 8
- Ontario senior 0
- Ontario kastrované kočky 2
- Hills Science Plan 15 % 6
- Ontario široký sortiment receptur 8
- Ontario krmivo pro každou životní fázi 8
- Ontario pro koťata a březí kočky 0
- SP Feline Young Adult sterilised Cat Salmon 10kg 1
- Vyzkoušejte malé balení Ontario 8
- Krmivo Hill´s Science Plan Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat Chicken 10kg 0
- Ontario koření a bylinky 8
- Dlouhodobě nízké ceny krmiv 48
- Ontario kvalitní krmivo dělá rozdíl 8
- Mezinárodní den zvířat chovatelé 252
- SP Feline Adult Sterilized cat Salmon 15kg 1
- Mezinárodní den zvířat 252
- Vyzkoušejte vzorek nebo malé balení Ontario 8
- Ontario nízký obsah obilovin 8
Vybrané filtry
Produkty v kategorii Granule pro kočky
IAMS Cat Adult Hairball Reduction Chicken 10kg
Původní cena
849 Kč
Cena
721 Kč
Cena za 100 g: 8,5 Kč
Sleva
15 %
Ontario Cat Longhair 6,5 kg
Původní cena
899 Kč
Cena
764 Kč
Cena za 100 g: 13,8 Kč
Sleva
15 %
4 konzervy Ontario 95 g zdarma
Krmivo Applaws Dry Cat mořské ryby, losos 6kg
Původní cena
899 Kč
Cena
764 Kč
Cena za 100 g: 15,0 Kč
Sleva
15 %
Prospera Plus Adult 1+ Chicken Optimal Wellness 7kg
Původní cena
839 Kč
Cena
713 Kč
Cena za 100 g: 12,0 Kč
Sleva
15 %
IAMS Cat Adult Ocean Fish 10kg
Původní cena
849 Kč
Cena
721 Kč
Cena za 100 g: 8,5 Kč
Sleva
15 %
Ontario Cat Sensitive/Derma 6,5 kg
Původní cena
919 Kč
Cena
781 Kč
Cena za 100 g: 14,1 Kč
Sleva
15 %
4 konzervy Ontario 95 g zdarma
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb 8kg
Původní cena
639 Kč
Cena
543 Kč
Cena za 100 g: 8,0 Kč
Sleva
15 %
Rasco Premium Cat Sterilized, Beef Cranberries, Nasturtium 2kg
Původní cena
309 Kč
Cena
262 Kč
Cena za 100 g: 15,4 Kč
Sleva
15 %
Orijen Cat & Kitten 5,4kg
Původní cena
1 399 Kč
Cena
1 189 Kč
Cena za 100 g: 25,9 Kč
Sleva
15 %
N&D Prime Cat Neutered Chicken & Pomegranate 1,5kg
Původní cena
499 Kč
Cena
424 Kč
Cena za 100 g: 33,3 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Applaws Cat kuře 2kg
Původní cena
399 Kč
Cena
339 Kč
Cena za 100 g: 20,0 Kč
Sleva
15 %
Applaws Cat kuře & kachna 2kg
Původní cena
399 Kč
Cena
339 Kč
Cena za 100 g: 20,0 Kč
Sleva
15 %
Rasco Premium Cat Adult, Chicken, Chicori Root 7,5kg
Původní cena
719 Kč
Cena
611 Kč
Cena za 100 g: 9,6 Kč
Sleva
15 %
IAMS Cat Adult Chicken 10kg
Původní cena
849 Kč
Cena
721 Kč
Cena za 100 g: 8,5 Kč
Sleva
15 %
IAMS Cat Adult Sterilised Chicken 10kg
Původní cena
879 Kč
Cena
747 Kč
Cena za 100 g: 8,8 Kč
Sleva
15 %